Forum wsparcia

4c8 diag ER4

ndm295@gmail.comndm295@gmail.com Posty: 35Verified User

Cześć chłopaki, mam nadzieję, że wszystko jest w porządku. Mam 4c8 sflashowane około roku, który wyciągnął wiele kodów. rower działa idealnie, jednak nie mogę normalnie wejść w tryb diag. jeśli użyję bardziej aktualnej mapy, wszystko jest w porządku, diag działa idealnie, użyłem tego, aby skasować kody, a następnie wróciłem do mojej mapy z zeszłego roku. Jedynym problemem jest to, że na mapie OE mam szybki przesuwnik, a na facialności diag, na nowej mapie mam diag, ale nie mam opcji przesuwnika. czy istnieje modyfikacja lub aktualizacja? Pozdrawiam Steve

Komentarze

  • ndm295@gmail.comndm295@gmail.com Posty: 35Verified User

    przepraszam, przewidujący tekst, który powinien przeczytać. szybka zmiana i brak diag na 1. mapie, brak szybkiej zmiany i pełna diag na najnowszej mapie.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, pozwól mi się tym zająć. Jaki jest twój numer części ECU? Dzięki, Jason A.

  • ndm295@gmail.comndm295@gmail.com Posty: 35Verified User

    PT nr 4C8-8591A-01 Dziękuję Jason. rgds Steve

  • ndm295@gmail.comndm295@gmail.com Posty: 35Verified User

    Jason, czy udało ci się rzucić okiem na ten plik? Pozdrawiam Steve

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Steve, tak, ale tak się wydaje, ale nie mogę znaleźć żadnego pliku tego numeru części z funkcją szybkiej zmiany. Masz obecnie plik dla tego roweru, na którym możesz zobaczyć szybką zmianę biegów? Dzięki, Jason A.

  • ndm295@gmail.comndm295@gmail.com Posty: 35Verified User

    Wysłałem ci kopię pliku bezpośrednio za pośrednictwem e-maila. Pozdrawiam Steve

  • ndm295@gmail.comndm295@gmail.com Posty: 35Verified User

    Czy uważasz, że ten plik może mi zmodyfikować Jasona. Pozdrawiam Steve

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Plik, który mi przesłałeś, dotyczy numeru części -21, dlatego widzisz wszystkie te opcje. Standardowe pliki dla -21 mają te same dokładne ustawienia. Czy podczas uruchamiania tego pliku -21 masz kody błędów, czy wiesz, do czego służą te kody błędów? Jakie modyfikacje zostały wprowadzone w tym rowerze? Dzięki, Jason A.

  • ndm295@gmail.comndm295@gmail.com Posty: 35Verified User

    Brak kodów błędów Jason no. rower błysnął ponad rok i nie ma problemów. w komplecie z szybkim przesuwnikiem. Na pewnym etapie motocykl wyrzucił kod wadliwego czujnika o2, a kiedy próbujesz uzyskać dostęp do trybu diag na zegarze, mapa na to nie pozwala. Uruchomiłem najbardziej aktualną mapę, co pozwala na usunięcie kodu błędu. Rower działa dobrze na obu mapach. Mapa pierwsza nie zezwala na tryb diag na zegarze, ale pozwoli na zmianę biegów. mapa druga pozwoli na diag, ale nie ma opcji dla manetki. Pozdrawiam Steve

  • ndm295@gmail.comndm295@gmail.com Posty: 35Verified User

    Dowolne słowo na ten temat Jason. pozdrowienia

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, jeśli mapa pozwala na pracę manetki, sugerowałbym użycie tej mapy. Jeśli nie masz żadnych kodów błędów, nie musisz uzyskiwać dostępu do trybu diag tak często, jak przy użyciu szybkiego przesuwnika. Dzięki, Jason A.

  • michaelerp@hotmail.demichaelerp@hotmail.de Posty: 10Verified User

    Witam a nie ma wersji z Quickshifter i Diag... dlaczego??

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Diag nie działa, ponieważ używasz niewłaściwego pliku dla numeru części ECU. W pliku -01 nie ma opcji QS i być może będzie można ją dodać w przyszłości, ale w tej chwili jesteśmy zajęci innymi projektami rozwojowymi. Dzięki, Jasonie A.

  • michaelerp@hotmail.demichaelerp@hotmail.de Posty: 10Verified User

    Witam mam drugi ECU -40 ale nie ma też Image z QS, to znaczy jak Niemiec chce Diaga to może sflashować tylko oryginalne pliki za 480 dolarów ?? Miałeś 13 lat na stworzenie obrazu dla tych ECU, dlaczego sprzedajesz swój adapter Flash do Niemiec, jeśli nie masz żadnych obrazów? Dziękuję Ci

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.