Forum wsparcia

Vmx1700

randychopp@comcast.netrandychopp@comcast.net Posty: 2Verified User

Zauważyłem, że nie ma wielu map do pobrania dla VMax Gen 2. Do tej pory cieszę się nieograniczonym, ale chciałbym wiedzieć, jak sprawić, by dolny koniec był mniej trudny do rozwiązania. Podczas jazdy z małymi prędkościami przepustnica jest tak gwałtowna i ciężka do poruszania się, co ruch irytujący. Nie zawsze można przejść do „Balls to the Wall”, ale Bestia robi to bardzo dobrze z ponownym flashowaniem. Wielu Vmaxerów przysięga na flashowanie Guru-Gear Gear wykonane przez Tima Nasha, ale niewielu wypróbowało produkt FTECU. Chciałbym, aby ktoś mógł załadować kopię jednego z plików, które Nash sflashował do swojego ECU, aby wypróbować. Byłoby wspaniale, gdyby Nash sprzedawał plik, a nie tylko prosił ludzi o przesłanie mu ECU. Sam prześlę ECU do Nash, ale chcę mieć możliwość zmiany rzeczy, dlatego kupiłem produkt FTECU. To mój pierwszy rower z wtryskiem paliwa, więc krzywa uczenia się od gaźnika do EFI jest dla mnie dużym wyzwaniem. Czy ktoś ma jakieś sugestie dotyczące plików do wypróbowania? Dzięki wszystkim i bądź bezpieczny! 😀

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, nie mam pojęcia, kim jest ten Tim Nash, więc nie mogę dokładnie porozmawiać z jego produktem. Zawsze możesz go zapytać, czy sprzedałby ci mapę, ale nie jestem pewien, czy korzysta z naszego oprogramowania. W przypadku naszych plików możesz przesłać mapę tankowania Power Commander, aby pomóc dostroić tankowanie. Jeśli chcesz, możesz również dostosować go ręcznie. Dostosowanie sekcji MAP vs RPM może pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Możesz także spróbować wygładzić swoje mapy bazowe ETV. Upewnij się także, że wycięcie zwalniania wtryskiwacza jest wyłączone. Dzięki, Jason A.

  • randychopp@comcast.netrandychopp@comcast.net Posty: 2Verified User

    Dziękujemy za odpowiedź. Jak załadować mapę paliwową Power Commander? Myślałem, że to był produkt do melodii? Mam już wyłączony Decel. Spróbuję dostosować sekcję MAP względem RPM i wygładzić mapy bazowe ETV, tak jak sugerowałeś.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, W twoim pliku powinna znajdować się opcja o nazwie PC Fuel Import. Możesz tam przesłać mapę tankowania Power Commander. Dzięki, Jason A.

  • jtingram@msn.comjtingram@msn.com Posty: 39Verified User

    Drżąca przepustnica jest kontrolowana przez ustawienia etv. Niższe liczby są płynniejsze.

  • denis_kefallinos@hotmail.comdenis_kefallinos@hotmail.com Posty: 5Verified User

    Co oznacza ETV?

    Thanks,

    Denis

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, ETV oznacza elektroniczny zawór dławiący. Dzięki, Jason A.

  • denis_kefallinos@hotmail.comdenis_kefallinos@hotmail.com Posty: 5Verified User

    Teraz czuję, że powinienem był to wiedzieć. Dziękuję Ci

    Thanks,

    Denis

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.