פורום תמיכה

Vmx1700

randychopp@comcast.netrandychopp@comcast.net הודעות: 2Verified User

שמתי לב שאין הרבה מפות להורדה עבור Gen 2 VMax. אני נהנה מהחסר עד כה, אך הייתי רוצה לדעת כיצד יהיה קשה יותר להתמודד עם הקצה הנמוך. כשנוסעים במהירות איטית המצערת כל כך קופצת וקשה לשייט יחד עם התנועה המעצבנת שלה. לא תמיד יכולים ללכת "כדורים לקיר", אבל החיה עושה את זה טוב מאוד עם ההבזק מחדש. Vmaxers רבים נשבעים על ידי הבזק Gear-ed Gear שנעשה על ידי טים נאש, אך לא רבים ניסו את המוצר FTECU. הלוואי שמישהו יוכל להעלות עותק של אחד הקבצים שנאש הבזיק ל- ECU שלו כדי לנסות. זה יהיה מדהים אם נאש היה מוכר קובץ ולא סתם מבקש מאנשים לשלוח לו את ה- ECU שלהם. הייתי שולח את ה- ECU שלי לנאש בעצמי, אבל אני רוצה להיות מסוגל לשנות דברים, בגלל זה קניתי את המוצר FTECU. זה האופניים הראשונים שלי שהוזרקו לדלק, כך שעקומת הלמידה מהקרבורטור ל- EFI היא האתגר עבורי. למישהו יש הצעות קבצים לנסות? תודה לכולם והישארו בטוחים! 😀

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, אין לי מושג מיהו הבחור הזה של טים נאש אז אני לא יכול לדבר במדויק עם המוצר שלו. אתה תמיד יכול לשאול אותו אם הוא ימכור לך מפה אבל אני לא בטוח אם הוא משתמש בתוכנה שלנו. עבור הקבצים שלנו יש לך את היכולת להעלות מפת תדלוק של מפקד חשמל כדי לעזור לכוונן את התדלוק שלך. אם תרצו תוכלו להתאים אותו ידנית. התאמת הקטע MAP לעומת RPM עשוי לעזור לך עם הבעיה. אתה יכול לנסות להחליק את ETV BaseMaps שלך גם כן. כמו כן, ודא ש- Cut Insel Injector מוגדר להיות מושבת. תודה, ג'ייסון א.

• randychopp@comcast.netrandychopp@comcast.net הודעות: 2Verified User

תודה על התשובה, כיצד אני מעלה מפת דלק של מפקד חשמל? חשבתי שזה מוצר של דינו-מנגינה? אני כבר מושבת את ה- Decel. אני אנסה להתאים את ה- MAP לעומת הסיבוב לאלף הופעות ולהחליק את ETV BaseMaps כמו שהצעת.

הי, צריכה להיות אפשרות בקובץ שלך אפשרות לייבא דלק למחשב. אתה יכול להעלות את מפת התדלוק שלך למפקד כוח. תודה, ג'ייסון א.

• jtingram@msn.comjtingram@msn.com הודעות: 39Verified User

המצערת המתעוותת נשלטת על ידי הגדרות ה- ETV. המספרים הנמוכים יותר חלקים.

• denis_kefallinos@hotmail.comdenis_kefallinos@hotmail.com הודעות: 5Verified User

מה הפירוש של תעודת סל?

Thanks,

Denis

היי, ETV פירושו שסתום מצערת אלקטרוני. תודה, ג'ייסון א.

• denis_kefallinos@hotmail.comdenis_kefallinos@hotmail.com הודעות: 5Verified User

עכשיו אני מרגיש שהייתי צריך לדעת את זה. תודה

Thanks,

Denis

היכנס או הירשם כדי להגיב.