Forum wsparcia

Szybka zmiana biegów nie działa po ostatniej aktualizacji

Od czasu nowej migracji serwera wprowadziłem zmianę dla mojego szybkiego shiftera, którą otrzymałem 25 czerwca. Próbowałem migać mapę giełdową tylko przy użyciu QS, ale bez kości. W starszej witrynie była sekcja FAQ, ale została usunięta. Spróbowałem podłączyć się do pozytywnych i negatywnych biegunów po stronie czujnika i aktywować przełącznik, ale nic się nie dzieje. Odnosi się to do złączy push i pull. Czy czujnik jest uszkodzony lub ....? Na początku myślałem, że mój sprzęt jest zablokowany, więc próbowałem go wymusić, ale to właśnie spowodowało, że zwolniłem przepustnicę. Koniec z trzaskiem lub czujnikiem koła wolne od kół zębatych Otworzyłem sprzęgło i wyciągnąłem wszystkie talerze, aby stwierdzić, że problem nie tkwi w sprzęgle, to jest czujnik. Proszę doradź

Komentarze

  • chrisgardellchrisgardell Posty: 48Staff User

    Z którym rowerem pracujesz?

  • stigma@xmsnet.nlstigma@xmsnet.nl Posty: 15Verified User

    RN22 R1, ale nie widzę, jak to jest związane z ewentualnym uszkodzonym przełącznikiem. Nie mogę zamknąć obwodu po stronie pchającej i / lub ciągnącej. (btw, użytkownicy nie mogą edytować swoich postów, więc ponieważ zgłosiłem mój temat tutaj na telefonie komórkowym, pozwól mi lepiej przesłać mój oryginalny tekst) --- Od czasu nowej migracji serwera, błysnęłam zmianę dla mojego szybkiego zmiennokształtny, który otrzymałem 25 czerwca. Miganie tej samej mapy z nowymi czasami zabicia QS. Błysnął pomyślnie, ale QS nie odpowiada. Próbowałem migać mapę zapasów za pomocą aktywowanego QS, ale bez kości. W starszej witrynie była sekcja FAQ, ale została usunięta, więc nie mogę prawidłowo rozwiązać problemu z czujnikiem QS. Najpierw odłączyłem uprząż QS, aby sprawdzić, czy drut do ECU został stopiony, ale z zewnątrz nie widzę w tym nic złego. Próbowałem stuknąć w bieguny dodatnie i ujemne po stronie czujnika i aktywować przełącznik, ale nic się nie dzieje (pętla otwarta i test rezystancji). Odnosi się to do złączy push i pull. Na początku myślałem, że mój sprzęt jest zablokowany, więc próbowałem go wymusić z większą siłą, ale to właśnie włączyło wyższy bieg, przepuszczając przepustnicę. Koniec z trzaskiem (odcięcie zapłonu) lub odczucie swobodnego obrotu kół zębatych. Otworzyłem sprzęgło i wyciągnąłem wszystkie talerze, aby stwierdzić, że problem nie tkwi w sprzęgle, więc musi to być czujnik. ---

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    „Próbowałem podłączyć się do biegunów dodatniego i ujemnego po stronie czujnika i aktywować przełącznik, ale nic się nie dzieje (pętla otwarta i test rezystancji).” Potrzebuję trochę informacji na ten temat. Jak „aktywowałeś” przełącznik? Kiedy mówisz „nic się nie dzieje” w odniesieniu do testu oporu, nie ma zmian bez względu na wysiłek aktywowania czujnika?

  • stigma@xmsnet.nlstigma@xmsnet.nl Posty: 15Verified User

    aktywacja przełącznika poprzez pociągnięcie dźwigni w górę. Kiedy mówię, że nic się nie dzieje, mam na myśli, że obwód się nie zamyka. Na razie problem został „naprawiony”. Kiedy zdemontowałem QS, upuściłem go. Po tym, jak przyniosłem go do domu, nagle wydaje się, że znowu działa. Złożyłem go ponownie i działa ... nie mam pojęcia, co to jest / było.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.