פורום תמיכה

מחלף מהיר לא פועל לאחר העדכון האחרון

stigma@xmsnet.nlstigma@xmsnet.nl הודעות: 15Verified User

מאז העברת השרת החדש, הבזקתי שינוי עבור shifter מהיר שלי שקיבלתי יוני 25. ניסיתי להבהב במפת המניות רק עם QS על אבל לא הקוביות. היה קטע שאלות נפוצות באתר הישן אך הוא הוסר. ניסיתי להקיש על עמודים שליליים ושליליים בצד החיישן והפעלת המתג, אבל שום דבר לא קורה. הדבר חל על מחברי הדחיפה והמשיכה. האם החיישן פגום או ....? בהתחלה חשבתי ההילוך שלי היה תקוע אז ניסיתי לאלץ אותו, אבל זה רק עוסקת גבוה יותר על ידי מתן המצערת. לא יותר אבא או חיישן הילוכים גלגל חופשי פתחתי את המצמד ולקח את כל הצלחות החוצה כדי למצוא את הבעיה לא היה המצמד, זה החיישן. בבקשה ייעץ

הערות

• chrisgardellchrisgardell הודעות: 48Staff User

עם איזה אופניים אתה עובד?

• stigma@xmsnet.nlstigma@xmsnet.nl הודעות: 15Verified User

RN22 R1, אבל אני לא מצליח לראות איך זה קשור למתג פגום אפשרי. אני לא יכול לסגור את המעגל בצד הדחיפה ו / או המשיכה. (btw, משתמשים לא יכולים לערוך את הפוסטים שלהם, אז מכיוון שהגשתי את הנושא שלי כאן בנייד, אפשרו לי להגיש טוב יותר את הטקסט המקורי שלי) --- מאז הגירת השרת החדשה, הבזקתי שינוי במהירות שלי מחלף שקיבלתי ביום 25 ביוני. מהבהב אותה מפה עם זמני הריגת QS חדשים. זה אכן הבזיק בהצלחה, אך ה- QS כבר לא מגיב. ניסיתי להבהב מפה של מלאי עם הפעלת ה- QS אך ללא קוביות. היה קטע שאלות נפוצות באתר הישן, אך הוא הוסר כך שאיני יכול לפתור את חיישן ה- QS כראוי. ראשית ניתקתי את רתמת ה- QS בכדי לראות אם החוט למחבר ה- ECU התכה בסבך אבל מבחוץ אני לא יכול לראות בזה שום דבר לא בסדר. ניסיתי להקיש על הקטבים החיוביים והשליליים בצד החיישן והפעלתי את המתג אך שום דבר לא קורה (בדיקת לולאה פתוחה והתנגדות). זה חל על מחברי הדחיפה והמשיכה. בהתחלה חשבתי שההילוך שלי תקוע אז ניסיתי לכפות אותו עם יותר כוח מאחור אבל זה פשוט הפעיל הילוך גבוה יותר על ידי מתן מצערת. לא עוד קופצים (הצתה מנותקת) או תחושה של גלגל הילוכים חופשי. פתחתי את המצמד והוצאתי את כל הלוחות כדי לגלות שהבעיה אינה המצמד, אז זה בטח החיישן. ---

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

"ניסיתי להקיש על הקטבים החיוביים והשליליים בצד החיישן והפעלתי את המתג אבל שום דבר לא קורה (בדיקת לולאה פתוחה והתנגדות)." זקוק להרחבה בנושא זה בבקשה. איך "הפעלת" את המתג? כשאתה אומר "שום דבר לא קורה" ביחס לבדיקת ההתנגדות, אין שום שינוי ללא קשר למאמץ כלשהו להפעלת החיישן?

• stigma@xmsnet.nlstigma@xmsnet.nl הודעות: 15Verified User

הפעלת המתג על ידי משיכת הידית כדי לעלות. כשאני אומר ששום דבר לא קורה, אני מתכוון שהמעגל לא ייסגר. לעת עתה הבעיה "תוקנה". כשפרקתי את ה- QS, שמתי אותו. אחרי שהבאתי אותו לבית נראה שפתאום שוב עובד. הרכבתי אותו מחדש וזה עובד .... אין מושג מה זה / היה.

היכנס או הירשם כדי להגיב.