Forum wsparcia

Import PC Puel

fz1.can.2007@gmail.comfz1.can.2007@gmail.com Posty: 13Verified User
edytowano July 2019 w Mapy ECU

Dlaczego nie mogę importować plików map PC?

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jaki rok / model roweru?

  • fz1.can.2007@gmail.comfz1.can.2007@gmail.com Posty: 13Verified User

    Mój rower to MT-09/2015 nie może być używany z innymi modelami i powiedz mi, że musisz dostosować się do każdego cylindra

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Czy masz jakieś modyfikacje swojego roweru? Zarówno zapasy, jak i mapy nieograniczone powinny mieć wszystkie korekty już wykonane dla każdego cylindra.

  • fz1.can.2007@gmail.comfz1.can.2007@gmail.com Posty: 13Verified User

    Nie ma znaczenia, czy nie możesz użyć importu PC, ale jeśli możesz użyć tej funkcji, dziękujemy za wypróbowanie mapy PC

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Powinieneś być w stanie importować mapy PC w pliku MT-09 Japan 2015, nie mamy problemu z dostępem do tej sekcji plików.

  • davidgpolner@gmail.comdavidgpolner@gmail.com Posty: 1Verified User

    Mam problem z zainstalowaniem mapy paliwowej komputera. Mogę normalnie zaimportować plik, ale kiedy naciskam tabelę zastosowania na mapy paliwowe, nic się nie dzieje. Rower jest 2017 yamaha mt 07.

  • chrisgardellchrisgardell Posty: 48Staff User

    proszę przesłać e-mailem kopię mapy komputera i .ftm, którego używasz. Chciałbym sprawdzić, czy nasz zespół deweloperów może to odtworzyć.

  • fz1.can.2007@gmail.comfz1.can.2007@gmail.com Posty: 13Verified User

    Japońska wersja nie może importować mapy PC Mam nadzieję na poprawę

  • daniel@danielscrivano.comdaniel@danielscrivano.com Posty: 2Verified User

    Czy patrzysz na mapy cylindrów TPS vs RPM?

  • gravesxxx@aol.comgravesxxx@aol.com Posty: 6Verified User

    Próbuję zaimportować mapę paliwową PCV do R3, aby mieć dobry punkt wyjścia do mojego dostrajania. Spędziłem dużo czasu przygotowując tę mapę bazową. Próbowałem go dzisiaj zaimportować, ale dało mi to nonsensowne wyniki, a motocykl nie przeoczy bezczynności z tą mapą. Naprawdę chcę wykorzystać moją mapę podstawową jako punkt wyjścia. Czy możesz mi pomóc z dodatkową wiedzą, której mi brakuje? Zwykle zaczynam kończyć z FTECU, ale chciałem skrócić czas na PC, ponieważ mogę dostroić się w locie, a następnie po prostu flashować kilka razy, aby uzyskać lepsze wyniki. Dziękuję Ci.


  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Twój plik PCV jest prawdopodobnie uszkodzony. Spróbuj nowego pliku PCV i sprawdź, czy to pomoże.

  • yanncharriere@hotmail.fryanncharriere@hotmail.fr Posty: 1Verified User

    Witam, u mnie ten sam problem RI 07, nic się nie zmienia na tabelach jak próbuję import paliwa na PC z mapą z dynojet.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, najprawdopodobniej masz problem z plikiem na komputerze. Być może ma również dodaną tabelę Ignitions? Wyślij mi dokładny plik z melodią .ftm i mapę swojego komputera. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.