פורום תמיכה

'' מחכה לחומרת lambda "@ activetune mt09 2015

joop@nipponbikes.nljoop@nipponbikes.nl הודעות: 12Verified User

אני לא מקריא קריאה בזמן שאני מנסה לכוון אוטומטית את mt09 לשנת 2015 על dyno. "מחכה לחומרת למבדה" ממשיך להיות מוצג כמו בצילום המסך שעשיתי. שיהיה ברור, כיוונתי לאחרונה 2 R1 (דגם 2015) עם אותה ערכת activetune ללא שום בעיה. כבר ניסיתי את כל הדברים שמצאתי בפורום, כמו להסיר את החיישן מהאופניים ולהשתמש בבוטאן כדי לראות אם החיישן מגיב (עם מנוע פועל, כמו שהוצע) אבל אין מזל שם. (גוף החימום של החיישן עובד / החיישן הוא אדום בפנים) עדיין חיישן שבור ??

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, תן לי לראות אם אוכל לנסות לשחזר את הבעיה שלך כאן. באיזה מספר חלק של ECU יש לך ובאיזה קובץ אתה משתמש? תודה, ג'ייסון א.

• joop@nipponbikes.nljoop@nipponbikes.nl הודעות: 12Verified User

היי, מספר הסביבה הוא 2DR-8591A-01 השתמשתי בקובץ ללא הגבלה של מספר התאמה ולאחר שדיברתי על הבעיה במייק מ veloxracing ניסיתי גם את קובץ המניות המספרי התואם. (אותה תוצאה) (למרבה הצער אין לי את ה- r1 שהבהבתי / הפעלתי לאחרונה עם הצלחה, אחרת אוכל לשלול אם מדובר בבעיה בתוכנה או לא) תודה

היי ג'ייסון, יש עדכונים? הלקוח זקוק לאופניו בחזרה בקרוב ... תודה

יופ, אני עושה כמיטב יכולתי כאן לניהול תמיכה ומשימות יומיומיות אחרות, אך אצטרך יותר מיום לבחון זאת. אנא תן לי כאן כמה ימים ואז אני אוכל לקבל לך תשובה. תודה, ג'ייסון א.

היי ג'ייסון, הצלחתי להשיג את ה- R1 2015 לכאן, אותו כיוונתי לאחרונה (בדצמבר האחרון), והבעיה זהה באופניים אלה. עדיין '' מחכה לחומרת למבדה '' כמעט בטוח חייב להיות בעיית חומרה אז ..

היי, מהו מספר החלק המדויק של הקובץ שבו אתה משתמש עבור ה- R1? זה קל לי הרבה יותר לבדוק שאני יכול לעשות את זה מייד אחרי שידעתי את מספר החלק שלך. תודה, ג'ייסון א.

2CR-8591A-00 ללא הגבלה

היי, כן אני לא רואה כאן בעיה עם הקובץ והמנגינה הפעילה כאן ולכן אני חושב שהוא מבוסס על חומרה. אתה בקשר עם מייק ב- Velox מירוץ לגבי תיקון חומרה חדשה? תודה, ג'ייסון א.

תודה על תשובתך, הזמנתי חיישן בוש חדש באופן מקומי (כדי להאיץ את העניינים), אני אודיע לך אם זה פותר את הבעיה. אם לא אצור קשר עם מייק. Tnx

נערך January 2021

למרבה הצער חיישן חדש לא פתר את הבעיה, אני אשאל את מייק ב- velox אם הוא יכול לשלוח לי חומרה חדשה.

שלום, כן אישרתי שהמנגינה הפעילה עבדה בסדר גמור בקובץ ה- R1 ההוא ולכן זה צריך להיות חומרה, ככל הנראה בקר LAMBDA אם כבר החלפת את חיישן ה- O2. תודה, ג'ייסון א.

התברר כחוט משוחרר במחבר 4p מבקר הלמבדה. (מתחת לכיסוי מזג האוויר הכחולים של הסיליקון) לאחר שגיליתי זאת, משכתי בעדינות את החוטים האחרים ואחד אחר יצא עם מעט כוח. אחרי זה החלטתי להלחין את כל המחברים לחוטים, והכל עובד שוב מאז! :-) לחיים!

היי, סליחה שקרה לך, שמחה שעשית את זה עכשיו. לחיים! תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.