Forum wsparcia

inne oprogramowanie flash

niki@kolio-bg.comniki@kolio-bg.com Posty: 4Verified User

Witam posiadam Twój produkt do flashowania ECU do yamaha XT1200Z 23P-8591A-00 (EU). Produkt rewelacyjny, ale nie mam warunków i wiedzy, aby rozwinąć Twój nieograniczony wizerunek (jakim błysnąłem). Chcę wysłać komputer z roweru do firmy, która ma już w pełni rozwinięty obraz tego roweru, ale używa innego oprogramowania i sprzętu do flashowania tych ECU. Martwię się, że flashowanie z innym sprzętem i oprogramowaniem może uszkodzić mój komputer, ponieważ nie wiedzą dokładnie, która część kodu w komputerze została zmieniona lub pozostawiona przez oprogramowanie ftecu flash kit? Moje drugie pytanie brzmi: jeśli wrócę do obrazu stockowego, który masz w menedżerze plików, czy komputer powróci do dokładnie tego samego stanu, co inny niewyświetlony Tenere, czy też pozostaną jakieś części lub dodatki z oprogramowania Flash Tune? Z góry dziękuję Z poważaniem Nikolay

Komentarze

  • niki@kolio-bg.comniki@kolio-bg.com Posty: 4Verified User
    edytowano November 2020

    Ktoś 😀? Pomóż mi proszę.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, jeśli wczytasz ECU z powrotem do pliku zapasowego, zwróci on wszystkie parametry mapowania do OEM. Jednak nadal zachowa nasze licencje w twoim ECU, ponieważ nie ma sposobu, aby się tego pozbyć bez nadpisania przez inne oprogramowanie. Większość programów, takich jak Woolich, nie rozumie protokołu bezpieczeństwa bootloadera podczas przesyłania licencji, więc nie jest w stanie flashować przez ECU licencjonowany przez FTECU. Możemy jednak flashować ECU na licencji Woolicha. Dzięki, Jason A.

  • niki@kolio-bg.comniki@kolio-bg.com Posty: 4Verified User

    Dziękuję 😀

  • niki@kolio-bg.comniki@kolio-bg.com Posty: 4Verified User

    Witam, czy mogę napisać do Ciebie osobiście na Twój e-mail

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, tak, nie ma problemu, napisz do mnie kiedykolwiek. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.