פורום תמיכה

בעיה עם חיבור FZ1 / R1

kawasakifte@gmail.comkawasakifte@gmail.com הודעות: 10Verified User

שלום אני משתמש חדש ויש לי בעיה עם חיבור עם FZ1 ו R1. החיבור נבדק במונחים של חשמל. אני מקבל מידע כגון: 9F846FFB2015 R1ZawieÅ> Ä ‡: Brak odpowiedzi06 / 27/2019 06:24:07 am 9F846FFB06-14 F1 שגיאה שגיאה: אין תגובה ... 07/04/2019 10:01:46 AM מהן הסיבות של שום קשר?

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

האם אתה הספסל או בצד האופניים מהבהבים?

עם לרתום את ה- Bike-Side תכנות תצטרך לחבר הכל ולהשאיר אותו מחובר עד שתסיים לכתוב את ECU. כאשר תתבקש, יהיה עליך להפעיל את המנוע ולהפעיל אותו רק. (הקפד לא להתנתק מן הרתום אופניים או יציאת USB) אם אתה משתמש ערכת ספסל מהבהב, תוך כדי עוברים את הכתיבה או תהליך הקריאה חשוב מאוד לעקוב אחר הנחיות התוכנה בזהירות. תתבקשו לנתק ולחבר את רתמת ההארקה של הספסל. כאשר תתבקש לעשות זאת, עליך לנתק ולחבר את רתמת ההארקה של הספסל מה- ECU בלבד. אין לנתק את אספקת החשמל מסוג USB-Link USB או את הקיר במהלך תהליך הכתיבה.

נערך July 2019

כדי לבדוק כל חומרה בתוכנת Suite Tuning, לחץ על הכרטיסייה "עזרה" ולאחר מכן "בדוק ממשק". בחר בתיבת הסימון "בדיקת כניסות". הערה: אתה רק מסתכל על מספר בסוגריים, נקודות צבעוניות לא משנה. בדיקה 1: כאשר יש לך רק את הרתמת ה - USB והספסל המחובר ללא חשמל וללא ECU, אתה רוצה לראות 37 בדיקה 2: כאשר יש לך את ה - USB, הרתמת הספסל וה - ECU מחובר, אתה רוצה לראות 0, 10, 20 , או 30 בדיקה 3: כאשר יש לך את ה- USB, לרתום הספסל, ECU, ואת אספקת החשמל מחובר לחשמל, אתה רוצה לראות 6, 16, 26, או 36 אם המספרים שאתה מקבל אינם תואמים את מספרי הבדיקה, יש רוב ככל הנראה בעיה רתמה. המספרים הולכים ככה: 1 הוא אדום / קרקע, 2 הוא כתום, 4 הוא צהוב, 10 הוא ירוק, 20 הוא חום. אם אתה מקבל מספרים שונים מן הבדיקה שלך, את הסכום של הספרה השנייה מציין את החוטים רעים. לדוגמה, אם אתה עושה מבחן 1 או 2 והם מקבלים 36, 6 מציין כתום (2) בתוספת צהוב (4).

• pvollmer@cityweb.depvollmer@cityweb.de הודעות: 12Verified User

בדיקה: 3 כאשר יש לך את ה - USB, לרתום את הספסל, את ה - ECU ואת אספקת החשמל מחובר, אתה רוצה לראות 6, 16, 26 או 36 במבט לאחור על מספר הבדיקה שלך, סכום של הספרה השנייה מציין את החוטים רעים . לדוגמה, אם אתה עושה מבחן 3 והם מקבלים 36 6 מציין כתום (2) בתוספת צהוב (4). כפי שאתה רואה את זה צריך להראות 36 וזה צריך להיות בסדר. אתה מתכוון מבחן 2? אני קצת מבולבל.

כן, סליחה, מבחן 2 או 1.

• kawasakifte@gmail.comkawasakifte@gmail.com הודעות: 10Verified User

כאשר אני עושה מבחן 1, יש לי מספרים 37,6,16,7, 26. מה זה אומר?

מבחן 1 הוא קורא אישור.

הממ .. ומה עם מבחן +5 וולט? כאשר אני לוחץ על לחצנים אחד אחד ויש לי + 5V על פינים זה אומר הכל בסדר?

נערך July 2019

עדיין שום דבר ... אני מעביר את הרישיון הזה לממשק השני שלי ואת זה happend .. בבקשה להתחבר או להפעיל חדש מצא ECU >> לנסות להוסיף רישיון חדש? >> כן נסה להוסיף licnece ......... נא להתחבר או להפעיל לא לענות מ ECU ... בבקשה להתחבר או להפעיל ולאחר מכן יש לי הודעה: חיבור ... אבל עבור אינסוף .. ב חבילת FTECU האחרון אחרי כמה השני יש לי דוח שגיאה .. עכשיו יש לי כלום .. רק "חיבור" כאשר אני בודק את כל הרתמה ממשק לממשק ECU יש לי הכל אישור .. אני דוחף כל שלוש "5V +" על הבדיקה מתח לבדוק ב ECU מחבר סיכות החוצה .. nad יש לי +4,89 V ... על ECU 28 סיכות מחבר! אני מתחבר אז ECU ועדיין אותו .. סוללה באופניים יש + 12,6V ... כל החיישנים מחוברים .. על לוח dsh אני dont יש כל כתבי אישום YELLOW .. כשאני מנסה reflash R1S (2016) להפעיל על מצב DYNO .. יש לי את אותו מידע >> צעד אחר צעד זה לא בעיה או בעיה ממשקים :( .. שני הכבלים שלי טועים אפילו במבחן מראה שהכל בסדר .... מספרים או מתח הם אישור .. שני ממשקים differents, harnes לפחות שני ECU שונים ובכל הדברים האלה היא בעיה? לא בחבילת FTECU? .. מוזר: (..

• chrisgardellchrisgardell הודעות: 48Staff User

אדוני, בחשבון שלך של מה שקרה אני did not לראות אותך להזכיר משהו על מחזור כוח חובה השני. האם לא קיבלת הנחיה המורה לך להפעלה, כבוי, ולאחר מכן כוח על שוב? ללא מחזור החשמל השני תקבל את השגיאה המדויקת. הודעה זו אינה מתייחסת לרשיון זה כי ecu שלך אינו מגיב איך זה צריך. הערה: מחזור הכוח השני נדרש רק בפעם הראשונה שתכתוב את יחידת הבקרה

כן, יש לך זכות .... אני חושב שיש לי בעיה רק עם ECU חדש .. אבל יש לי את ההוראות ואני `s לעשות כמו FTE Suite אומר: / כמו תמיד .. אני מנסה לבדוק היום ECU הישן ...

היכנס או הירשם כדי להגיב.