Forum wsparcia

Problemy z lampą błyskową MT07 od 35 kW do 55 kW

beltedyr2004@yahoo.combeltedyr2004@yahoo.com Posty: 3Verified User

Właśnie zainstalowałem boczną uprząż roweru i sflashowałem rower z nieograniczoną mapą. Kiedy zacząłem, pobrałem mapę, która była w motocyklu od początku i była ona japońska, mimo że moje ECU to UE (B34-8591A-10). A kiedy sflashowałem ECU, czuję się tak samo jak wcześniej i nie mogę przekroczyć 7-8000 obr./min na 5. i 6. biegu, tak jak poprzednio. ALE temperatura wentylatorów zmieniła się tak, jak chciałem. Czy ktoś wie, co powinienem zrobić? Również przy pierwszej próbie flashowania ecu utknął podczas weryfikacji plików na 2 godziny, więc spróbowałem ponownie go flashować i w pewnym stopniu zadziałało. Rower nadal skacze tak samo jak wcześniej, więc myślę, że jedyną rzeczą, która się zmieniła, była temperatura wentylatora. Czy ktoś ma jakieś mapy dla tej konfiguracji; Usunięta fajka Akrapovic, pełny wydech, węgiel K&N, filtr powietrza 2019 MT-07 35kw EU (B34-8591A-10)

Tagged:

Komentarze

  • cody@ftecu.comcody@ftecu.com Posty: 16Staff User

    Dzięki za post. Powszechnym błędnym przekonaniem na temat naszego oprogramowania jest to, że automatycznie dostosowuje się ono do części zamiennych. Chociaż dotyczy to naszych zestawów automatycznego dostrajania, nie dotyczy to podstawowego oprogramowania flash. Nasze nieograniczone pliki stanowią doskonały punkt wyjścia do poprawy wydajności, ale wymagają dostosowań do indywidualnych ustawień roweru. Sugeruję, aby albo poprosić sklep o dostrojenie roweru na hamowni, albo poszukać dostępnej do pobrania melodii dla konkretnej konfiguracji. Niektóre sklepy będą oferować na sprzedaż niestandardowe melodie, jeśli konfiguracja jest wystarczająco powszechna. Możesz nawet wysłać swój ECU do sklepów w całym kraju oferujących lampy błyskowe. Mam nadzieję że to pomoże. Zawsze gumową stroną do dołu.

  • beltedyr2004@yahoo.combeltedyr2004@yahoo.com Posty: 3Verified User

    Tak, ale nie martwię się o części zamienne. Po prostu nie daje mi to większej mocy, jaką powinna mieć mapa. Mam teraz 35 kW i chcę mieć standardowe 55 kW, ale nie mam już mocy

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.