Forum wsparcia

Obsługa systemu Windows 11

afm798@gmail.comafm798@gmail.com Posty: 2Verified User

pakiet tuningowy instaluje się, ale nie ładuje (zawiesza się podczas ładowania). Czy system Windows 11 jest obsługiwany/testowany, czy działa dla kogokolwiek? Dziękuję!

Komentarze

  • RoninRonin Posty: 9Verified User

    Upewnij się, że urządzenie USB do transmisji danych jest podłączone do komputera

  • afm798@gmail.comafm798@gmail.com Posty: 2Verified User

    Skopiuj to - zrobię i zgłosi się z powrotem. Dziękuję Ci!

  • stefan.eberle@gmx.chstefan.eberle@gmx.ch Posty: 5Verified User


    Cześć, nie widzę żadnych załączników we wspomnianym poście.Mam również problem ze zgodnością z Windows 11. Sterownik narusza ustawienia integralności pamięci. Mam niemiecki system operacyjny, ale załączyłem link do centrum pomocy Windows, który opisuje problem: Core isolation (microsoft.com) .

    Mam zainstalowane oprogramowanie w wersji 2.5.10.12 i sterownik w wersji 2.12.16. Oba zostały zainstalowane świeżo dzisiaj, aby upewnić się, że nie używam przestarzałych wersji. Czy masz już nowe sterowniki; lub do kiedy planujesz je wydać? Pytam, ponieważ nie spieszy mi się i wolałbym poczekać, zanim rozluźnię ustawienia zabezpieczeń systemu Windows.

  • stefan.eberle@gmx.chstefan.eberle@gmx.ch Posty: 5Verified User

    Oto jak złagodzić ustawienia zabezpieczeń systemu Windows podczas korzystania z oprogramowania FTECU. Wybierz Start i wpisz „Izolacja rdzenia”. Tam wybierz "Integralność pamięci". Wyłącz przycisk przełączania. Niektóre mogą mieć problemy z przyciskiem przełączania, ponieważ jest wyszarzony. I jest tekst mówiący, że jest kontrolowany przez "administratora". Najprostszym sposobem na pokonanie tego jest wyłączenie ustawienia w rejestrze. Wybierz Start i wpisz „RegEdit”. Przejdź do HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\DeviceGuard\Scenarios\HypervisorEnforcedCodeIntegrity Wartości to 0 = wyłączone, 1 = włączone Musisz ponownie uruchomić komputer, zanim ustawienie stanie się aktywne! Tak czy inaczej, nie zapomnij zmienić zabezpieczenia po zakończeniu flashowania.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.