Forum wsparcia

Problem z uruchomieniem po flashowaniu Tune

bouros1@gmail.combouros1@gmail.com Posty: 4Verified User

Cześć, natknąłem się na problem po flashowaniu mojej pierwszej melodii, który sprawia, że rower nie uruchamia się od razu, czasami uruchamia się ładnie, podczas gdy inne (nie ma znaczenia, czy rower lub pogoda jest zimno czy gorąco) nie chcą odpalić i muszę wyłączyć kluczyk - klucz, aby zacząć, jakieś pomysły, dlaczego tak się stało? Dziękuję Ci.

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, może to być spowodowane złym plikiem w twoim ECU, złym mapowaniem, może luźnymi stykami pinów w złączu ECU itp... Mogę powiedzieć, że to nie jest normalne, więc na pewno jest to coś po twojej stronie. Dzięki, Jasonie A.

  • bouros1@gmail.combouros1@gmail.com Posty: 4Verified User

    Cześć Jason, pliki są poprawne, ponieważ użyłem pliku stockowego dla poprawnego kodu ecu z twojej listy map giełdowych, a następnie wprowadziliśmy na nich zmiany Jeśli chodzi o luźne szpilki, nie ma to sensu, ponieważ stało się to zaraz po sflashowaniu pliku, sprawdzę je jednak. jedyną inną rzeczą, o której mogę pomyśleć, jest to, że może z jakiegoś powodu TPS jest trochę niesprawny i to w jakiś sposób na to wpływa, czy to też może się zdarzyć? też co mój tuner myśli, że z jakiegoś powodu mapy które masz na swoich listach zmieniły mapę wtryskiwaczy rozruchowych ze stałej na pulsacyjną i może to również mieć na to wpływ, czy to może być prawda? dzięki za odpowiedź.

  • bouros1@gmail.combouros1@gmail.com Posty: 4Verified User

    Chciałbym również dodać, że próbowałem sflashować plik kopii zapasowej, który pobrałem z ECU mojego roweru, zanim nawet próbowałem zrobić cokolwiek za pomocą Flashtune, a jednak ten problem pozostaje. Dziękuję Ci.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Ten ECU nie jest natywnie czytelny, więc nie ma możliwości, abyś przeczytał go przed flashowaniem, aby uzyskać natywny obraz. Jeśli jednak pasuje do numeru części ECU, który wymieniliśmy w plikach magazynowych, będzie to oryginalny plik. Jeśli zainstalowałeś na rowerze wiązkę boczną roweru, często zdarza się, że klienci przypadkowo wybijają styki OEM w złączu ECU, co może powodować podobny problem. Prześlij mi zdjęcie całej etykiety Denso na twoim ECU, wyślij mi również kopię pliku, który błysnął do ECU. Dzięki, Jasonie A.

  • bouros1@gmail.combouros1@gmail.com Posty: 4Verified User

    Cześć Jason, właśnie wysłałem Ci e-mail z tym, o co prosiłeś, bardzo dziękuję za poświęcony czas i wsparcie w rozwiązaniu mojego problemu. Sprawdzę jak najszybciej uprząż i wrócę do Ciebie, jeśli będę miał coś nowego do przekazania. Dziękuję Ci.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.