פורום תמיכה

2018 R6 Quickshifter מלאי

lithium3rlithium3r הודעות: 3Verified User

לאחרונה R6 שלי פיתחה בעיה עם המהיר של המניה. זה עבד מצוין עם ערכת ה- ftecu כבר כמה חודשים ואז לאט לאט התחיל להחמיר. העניין הוא שחתך ההצתה מתרחש בזמנים לא נכונים, או שהוא לא יאפשר לי לעבור עם לחץ סביר על המנוף והוא יחתוך את הצתה כשאשחרר אותו (מבלי שתזוז בפועל) או כשאני תעבור עם המצמד הוא יחתוך הצתה לאחר מעבר בכל מקרה שזה מקומם לשימוש יומיומי. ניסיתי להתאים את אורך הצמדה וזה אכן גורם לו להתנהג אחרת (חתכים בזמן שונה / לא יתנו לי לעבור / לפעמים יעבור) אבל פשוט לא הצלחתי להתאים אותו כך שהוא יעבוד בצורה חלקה כמו שהוא היה. כשהבאתי אותו לסוחר הם בעצם אמרו לי שהם לא יכולים לתקן את זה בגלל תמונת ה- ECU המותאמת אישית (מה היה קורה לרישיון שלי אם אניח להם להבהב תמונת מפעל? האם הקוד לא מוטמע ב- ECU?) בכל אופן, הבעיה שיש לי עם ה- ftecu היא שהשבתת קלט ה- Quickshifter בקובץ התמונה לא נראית כנדרש. כשעשיתי את זה בפעם הראשונה זה ממש השבת אותו (שום סמל QS על המקף) אבל אחרי זמן מה האייקון הופיע שוב (בלי להבהב, בדיוק כשהפעלתי את האופניים הוא היה שם) ובוודאי שה- QS עובד ( רע) שוב. עכשיו כשאני מבזק תמונה עם כיבוי QS זה לא משנה, QS עובד בכל מקרה והסמל נמצא על המקף. ניסיתי להבהב את תמונת המלאי כש- QS דולק, ואז QS כבוי וכל מיני דברים כאלה אבל נראה ששום דבר לא ממש משבית אותו, ואם הוא יושבת הוא יחזור אחרי מספר ימים. דרך אחת לעקיפת הבעיה היא שיכולתי לנתק את הכבל (שמתקן את הבעיה, אייקון QS עדיין שם אבל לא קורה שום חתך הצתה, ברור) אבל זה PITA ענק להגיע אליו והמחבר הוא אטום למים, כך שאם אני מנתק אותו אני הייתי צריך לאטום אותם יפה. אודה לכל תובנה כיצד לבטל את ה- QS או להתאים אותו כך שהוא יעבוד כמו שצריך, תודה.

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

נשמע שחומרת ה- QS של המפעל שלך משתבשת. זה אמור לעבוד בטווח תנועה, ואם זה היה עובד מצוין במשך כמה חודשים, אז משהו נשחק. אם אתה יכול להגיע למחבר, אתה יכול לבצע בדיקה זו כדי לראות כיצד החיישן מתפקד: https://www.youtube.com/watch?v=QgrdBm-EjCo&t=16s מודול "אפשר קלט QSS" הוא בעצם שם כדי לאפשר את כניסת ה- QS להתחיל ברגע שתבצע את הליך ההתחלה של ה- QS. הגדרת החזרה ל- "FALSE" אינה מבטלת שום קלט QS לאחר שתאפשר זאת. הדבר הטוב ביותר שלך בנקודה זו הוא לנתק את זה, למרבה הצער.

• lithium3rlithium3r הודעות: 3Verified User
    נערך September 2019

תודה על התגובה. ראיתי את הסרטון הזה ובדקתי את המתג עצמו. כאשר ההצמדה במנוחה יש 60 אוהם במסופיה, כאשר מושכים אותה יש 0 אוהם. הנתון הזה של 60 אוהם נראה לי קצת מוזר (זה לא צריך להיות פשוט פתוח?), אבל מכיוון שהוא מקצר את המסופים וההצתה נחתכת חשבתי שהחומרה בסדר. האם אתה יכול להגיב על דבר הרישיון? אם אני נותן לסוחר ימאהה להבהב את ה- ecu האם אוכל להבהב אותו אחר כך באמצעות הרתמה / רישיון שלי?

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

כן, תוכלו להמציא מחדש את ה- ECU ברשיון המקורי לאחר שסוחר ימאהה יאפס אותו. עם זאת, תאבד את כל השינויים שביצעת בקובץ המקורי. האם ההתנגדות קבועה, או שהיא משתנה? הפעל לחץ על המחלף כמו שהיית עושה עם כף הרגל, אל תקע אותו חזק ככל שתוכל. אתה תמיד הולך להשיג איזושהי התנגדות עם המעגל הפתוח.

• lithium3rlithium3r הודעות: 3Verified User

זה קבוע אלא אם כן אני מפעיל עליו לחץ, אין תנודות, הוא עובר 60 אוהם ל 0 ברגע. אבל עכשיו כשאתה מציין את זה, זה עשוי לדרוש קצת יותר כוח מאשר משמרת רגילה. אני אצטרך לבדוק את זה שוב. עוד דבר מוזר שקרה הוא שלפעמים כשאני מנסה להסיט הייתי מפעיל לחץ על המנוף (זה לא היה זז - המנוף לא היה זז לגמרי בעוצמה סבירה) וכשהייתי משחרר ההצתה תיחתך. לא יכולתי לשכפל זאת בעת מדידת ההתנגדות על מסופי מתגים. אם אני יכול לרסק אותו מחדש אני חושב שאני רק אתן לסוחר להבין את זה, ובינתיים אני פשוט הולך לשמור על זה מנותק. תודה על העזרה.

היכנס או הירשם כדי להגיב.