Forum wsparcia

Kody C28, C68 i C70 po powrocie do standardowego mapowania/funkcji

grahamfox@live.comgrahamfox@live.com Posty: 2Verified User

Mam kanadyjskiego ABS GSX-R 1000 2018 z ecu 32920-17K62. Działało idealnie z nieograniczonym plikiem 32920-17K62 i zaimportowaną mapą PC5, miałem też zainstalowany i działający ftecu qs/blipper. Po mechanicznym przywróceniu wszystkiego do stanu fabrycznego, sflashowałem motocykl z nieograniczoną mapą paliwa i wyłączyłem „Funkcje modelu R”. W tym momencie zapaliła się kontrolka silnika i C23 (czujnik TO), C31 (czujnik położenia biegu) i C68 (nieznane). Potwierdziłem dobre sygnały z czujników TO i GP w ecu i włączyłem ponownie zasilanie ecu, co wyczyściło C68, ale C23/31 pozostało. Znalazłem oryginalny plik, który ściągnąłem z roweru na moim starym komputerze i wgrałem go z powrotem. Teraz C21 i C23 zniknęły, ale nadal mam C68 wraz z C70 (również nieznane) i C28, które są dla dodatkowej przepustnicy, którą ma ten model nie mieć. Jestem jedyną osobą, która za każdym razem flashowała ten rower, używając bocznej uprzęży rowerowej typu 12. Zawsze korzystałem tylko z pliku podstawowego, pliku zastrzeżonego, a teraz tego, który pierwotnie uzyskano z roweru.

Komentarze

  • grahamfox@live.comgrahamfox@live.com Posty: 2Verified User
    edytowano April 8

    Powrócono do „Funkcji R” WŁĄCZONYCH z zainstalowaną wiązką ftecu qs. Usunięto wiązkę przewodów i przełączono na „Funkcje R” WYŁĄCZONE, a następnie pomyślnie usunięto kod przez obd2. Wsparcie nie jest już potrzebne.

Ta dyskusja została zamknięta.