Forum wsparcia

Problemy z Quickshifterem MT-07

Mój quickshifter działał odkąd go kupiłem bez problemów. W zeszłym tygodniu mój rower przypadkowo podczas jazdy dostawał impulsy sprzęgła, więc spowodowało to szok, ponieważ sprzęgło zostało aktywowane na sekundę bez dotykania przeze mnie QS. Stało się coraz gorzej i teraz jest stałe podczas jazdy. Czasem działa, gdy przesunę się w górę, a czasem nie jest to czyste losowe imo. Próbowałem włożyć inne mapy, zmienić timingi, wyjąć pręt QS i włożyć go z powrotem w inny sposób. Problemy pozostają takie same... Po odłączeniu uprzęży QS nic z tego nie robi i mój rower jeździ idealnie. Już nie wiem, co testować lub co robić, może macie/wiecie coś

Komentarze

  • rombaut.robbe@hotmail.comrombaut.robbe@hotmail.com Posty: 4Verified User

    Aktualizacja: Obwód zamyka się idealnie przy przesunięciu w górę but Czuję, że potrzebuję nadmiernej ilości of siła . Kiedyś multimetru to zegarek co it does and kiedy przesuwają się it zamyka but with dużo of oporu elektrycznego. Im większy nacisk wywieram, tym mniejszy opór, a po dużym nacisku opór wynosi 0, więc pętla jest całkowicie zamknięta

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Wyślemy Ci nowy czujnik zmiany biegów. Czy adres na Twoim koncie jest aktualny?

  • rombaut.robbe@hotmail.comrombaut.robbe@hotmail.com Posty: 4Verified User

    To byłoby naprawdę docenione i świetna obsługa! Mój adres jest aktualny i zaktualizowany

  • rombaut.robbe@hotmail.comrombaut.robbe@hotmail.com Posty: 4Verified User

    Czy to ma jakieś aktualizacje?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, napisz do mnie w tej sprawie: jason@ftecu.com Dzięki, Jason A.

  • mihaiweb@gmail.commihaiweb@gmail.com Posty: 6Verified User

    Niestety mam takie samo zachowanie z moim QS i robiłem to od dłuższego czasu. Teraz staje się prawie niemożliwy do użycia, ponieważ uruchomienie przełącznika wymaga dużej siły.


  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    Jeśli masz problem z czujnikiem, wyślij mi wiadomość e-mail, abyśmy mogli go rozwiązać.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.