Forum wsparcia

Oficjalny QuickSift/Autoblipper firmy Yamaha

charly.h85@gmail.comcharly.h85@gmail.com Posty: 1Verified User
edytowano September 2022 w R1

Hej, jeśli sflashuję ECU w wersji nieograniczonej, to czy stracę autoblippera, który mam już na rowerze? (a może zablokowana "płatna funkcja" autoblippera dotyczy tylko FTECU qs/autoblipper?) Kupiłem R1 2016 z QS i autoblipperem już na nim. Według dealera ECU nie było flashowane ani nic takiego. Właśnie podłączyłem do niego zestaw FTECU typ 8 i martwiłem się, że zgubię autosterownik, jeśli go sflashuję, więc postanowiłem napisać tutaj wiadomość, zanim przejdę, jako środek ostrożności. Dziękuję za Twój czas.

Komentarze

  • kgsiani@gmail.comkgsiani@gmail.com Posty: 25Verified User

    Będziesz musiał kupić licencję ($85) na auto blipper (która, jak sądzę, jest QS, a nie dwiema oddzielnymi rzeczami), chyba że widzisz, że jest już włączona w oprogramowaniu FT ECU Tuning Software. Mam nadzieję że to pomoże.

  • kgsiani@gmail.comkgsiani@gmail.com Posty: 25Verified User

    Wycofuję to, co powiedziałem powyżej, nie byłem w pełni obudzony. Jeśli twierdzisz, że NIE POSIADASZ FTECU AutoBlipper, wówczas miganie trybu nieograniczonego na ECU nie będzie miało wpływu na posiadany fabryczny silnik Yamaha AutoBlipper (WAŻNE OSTRZEŻENIE - PAMIĘTAJ, ABY UŻYWAĆ TYLKO TYLKO DLA SWOJEGO ROKU I ROWERU, ZRÓB NIE PRÓBUJ INNYCH PLIKÓW NIE DLA TWOJEGO ROKU LUB NUMERU CZĘŚCI ECU!). Ustawienia AutoBlipper w Tuning Suite mają wpływ tylko na FTECU AutoBlipper.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.