Forum wsparcia

Nowa instalacja

syrada1@gmail.comsyrada1@gmail.com Posty: 2Verified User

Kupiłem to dla mojego zestawu flashowania ECU Yamaha R6 Data Link 2019 R6 2017-2020 pobierać cokolwiek bo nie jestem w stanie zarejestrować mojego ECU bez zainstalowania pinów w odpowiednich gniazdach , wszelka pomoc byłaby mile widziana dzięki


Komentarze

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, Nie musisz mieć zainstalowanej bocznej uprzęży rowerowej, aby zarejestrować swoje USB. Musisz najpierw zarejestrować USB, aby pobrać dokumenty instalacyjne. Aby to zrobić, przejdź do witryny FTECU i w prawym górnym rogu kliknij Downloads. Pobierz pakiet oprogramowania FTECU. Uruchom oprogramowanie i zaloguj się, korzystając z loginu w witrynie. Upewnij się, że jest to dokładny login i nie ma spacji przed lub po wiadomości e-mail. Po wprowadzeniu danych logowania kliknij zaloguj. NIE klikaj zarejestruj się. Po zalogowaniu podłącz USB i powinno pojawić się okno jednorazowej rejestracji. Kliknij tak. Okno dialogowe może pojawić się ponownie, ale po pierwszym zostanie zarejestrowane. W pakiecie tuningowym przejdź do pomocy u góry i kliknij centrum dokumentu. Znajdź dokument dla swojego typu uprzęży i motocykla i powinieneś być w stanie go pobrać, aby pomóc w instalacji bocznej uprzęży rowerowej. Jeśli nie możesz go pobrać, daj mi znać! Pozdrowienia

  • syrada1@gmail.comsyrada1@gmail.com Posty: 2Verified User

    OK, to zadziałało, bardzo dziękuję.

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Nie ma problemu, cieszę się, że wszystko idzie dobrze. Pozdrowienia

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.