פורום תמיכה

התקנה חדשה

syrada1@gmail.comsyrada1@gmail.com הודעות: 2Verified User

קניתי את זה עבור 2019 R6 2017-2020 Yamaha R6 Data Link ECU מהבהב. אני לא מצליח להשיג את המסמכים כדי להכניס את 5 הפינים של מחבר 6 הפינים ל-ECU - אין הוראות התקנה בקופסה שלי ואני לא מצליח להוריד משהו כי אני לא מצליח לרשום את ה-ECU שלי בלי להתקין את הפינים בחריצים הנכונים, כל עזרה תתקבל תודה

הערות

• octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com הודעות: 191Staff User

היי, אינך צריך להתקין את רתמת האופניים שלך כדי לרשום את ה-USB שלך. תחילה עליך לרשום את ה-USB כדי להוריד את מסמכי ההתקנה. כדי לעשות זאת, עבור אל אתר האינטרנט של FTECU ובפינה השמאלית העליונה לחץ על הורדות. הורד את חבילת התוכנה FTECU. הפעל את התוכנה והתחבר באמצעות הכניסה לאתר שלך. ודא שזו הכניסה המדויקת ושאין רווחים גם לפני או אחרי המייל. לאחר שהזנת את אישורי הכניסה שלך לחץ על התחבר. אל תלחץ על הירשם. לאחר שנכנסת חבר את ה-USB שלך והוא אמור להופיע חלון לרישום החד פעמי. לחץ על כן. תיבת הדו-שיח עשויה להופיע שוב אך לאחר הראשונה היא תירשם. בחבילת הכוונון עבור לעזרה בחלק העליון ולחץ על מרכז המסמכים. מצא את המסמך עבור סוג הרתמה והאופנוע שלך ואתה אמור להיות מסוגל להוריד אותו כדי לסייע בהתקנה של הרתמה בצד האופניים שלך. אם אתה לא מצליח להוריד אותו תגיד לי! בברכה

• syrada1@gmail.comsyrada1@gmail.com הודעות: 2Verified User

אוקיי זה עבד, תודה רבה.

• octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com הודעות: 191Staff User

אין בעיה, שמח שהכל בסדר. בברכה

היכנס או הירשם כדי להגיב.