Forum wsparcia

Brak odpowiedzi / próba zapisu nie powiodła się

bryantdavis2019@gmail.combryantdavis2019@gmail.com Posty: 2Verified User

Witam, próbowałem się rozejrzeć i wydaje mi się, że nie mogę znaleźć niczego, co mogłoby pomóc. Mam 6-pinową wiązkę na moim rowerze i próbowałem sprawdzić 6 pinów za pomocą spinacza do papieru i multimetru i wszystko działa tak, jak powinno. Próbowałem również zrobić pomoc w interfejsie testowym w oprogramowaniu i mam 36 z włączonym kluczem i 0 z wyłączonym kluczem. Nie jestem do końca pewien, czego jeszcze spróbować, ponieważ z tego, co widziałem na forach MT07, jest to poprawne zachowanie interfejsu testowego. Każda pomoc jest doceniana, dziękuję.

Komentarze

  • bryantdavis2019@gmail.combryantdavis2019@gmail.com Posty: 2Verified User

    Cóż, chyba za szybko zadziałałem z tym postem na forum. Okazuje się, że zbyt szybko próbowałem przejść przez oprogramowanie. Jeśli ktoś inny natknie się na ten problem i ma ten problem, naprawiłem go w procesie Flash ECU, po prostu czekałem dłużej na każdy monit. Kiedy dojdzie do „Włącz klucz” lub podobnych rzeczy, wykonałbym akcję, a następnie poczekaj około 30 sekund przed naciśnięciem przycisku OK i kontynuowaniem procesu

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, tak, można to zrobić zbyt szybko, ponieważ oprogramowanie nadal działa w tle, chociaż nie możemy tego zobaczyć. Myślę, że 30 sekund to chyba za długo, ale jeśli wszystko pójdzie gładko, nie będę tego kwestionował. Dziękuję za wgląd Pozdrawiam

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.