פורום תמיכה

מפות עבור mt07

justincrazy98@gmail.comjustincrazy98@gmail.com הודעות: 1Verified User

יש לי mt07 חדש לגמרי עם 2019 עליו 3 מיילים. פשוט שמתי עליו פליטה מלאה של M4 ללא רוצח dB. האם מישהו מכיר או שיש מפות כלשהן בהן אוכל להשתמש כדי להחזיר אותה מחדש כדי להחזיר אותה יותר לעשירה במקום רזה.

שתייגת:

הערות

• tdurham559@gmail.comtdurham559@gmail.com הודעות: 1Verified User

כשאתה מקבל את תוכנת FTECU השתמש בקובץ הפליטה של הקברים וזה אמור לעבוד טוב עבור M4. לחבר שלי יש פליטה M4 עם מסנן אוויר DNA שלב 2 והוא מנהל את מערך הקברים ויש לו כל כך הרבה כוח! הוא יכול להרים גלגלי כוח בהילוך שלישי אין בעיה. חוץ מזה אני לא בטוח מדי

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

עליכם לוודא שמספר החלק של ה- ECU זהה למספר החלק של הקובץ, אחרת תתקלו בבעיות.

• marius.karstad@gmail.commarius.karstad@gmail.com הודעות: 8Verified User

בדקתי את מפת גרייבס ואני רואה שהמגבלות על המפה הזו הוגדלו ל- 11700 -11800 סל"ד על רכים. 11850 - 12000 סל"ד על קשיח. האם זה בטוח? המפה הבלתי מוגבלת היא לא יותר מ- 10450 סל"ד.

• DeanosDeanos הודעות: 5Verified User

יש סיכוי לקבל את מיפוי הקברים למספר חלק אחר של ECU?

2015 MT-07 with SC Projects imitation and full DNA filter system.

https://www.instagram.com/deanos_rides

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, לפי שיקול דעתה הבלעדי של Graves Motorsports אין לנו שום מעורבות או בעלות באף אחד מהקבצים שהם יוצרים. אם רכשתם את האגזוז שלהם אני בטוח שהם היו מכינים לכם קובץ אם תפנו אליהם. אבל מכיוון שזה לא המקרה הם לא יעזרו. תודה, ג'ייסון א.

• jester8609@gmail.comjester8609@gmail.com הודעות: 1Verified User

ואז מה התשובה

• fabio.teles@hotmail.comfabio.teles@hotmail.com הודעות: 11Verified User

קנו פליטה של קברים כמוני והם ישלחו לכם את הקובץ הנכון עבורכם לאופניים ולפליטה. 😉

היכנס או הירשם כדי להגיב.