Forum wsparcia

2017 zx636

Rozglądałem się po filmach próbujących pomóc w dostrojeniu mojego roweru i wydaje się, że jest kilka funkcji innych firm, które flashtune ma dla mojego motocykla, a mianowicie oprogramowanie wyścigowe Woolwich. Więc moje pytanie brzmi: czy Flashtune doda więcej funkcji do oprogramowania, podobnie jak wyścigi Woolwich i inne, abym mógł w pełni odblokować mój rower?

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jakiej funkcji szukasz?

  • remeil@hotmail.co.ukremeil@hotmail.co.uk Posty: 13Verified User

    Jedną z funkcji, której nie mam, jest wyłączenie czujnika O2. Widziałem też takie rzeczy jak ograniczniki boksów i kontrola startu

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Ogranicznik wgłębień i LCS nie są dostępne dla tego modelu. Usunięcie czujnika O2 w tym modelu nie wywoła kodu błędu, więc ta funkcja nie jest wymagana w tym pliku.

  • remeil@hotmail.co.ukremeil@hotmail.co.uk Posty: 13Verified User

    Znalazłem te opcje dostępne w wyścigach Woolwich dla mojego motocykla, ale rozumiem, że nie robicie tego. Byłoby miło mieć taką opcję od was

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, czujnik O2 będzie domyślnie wyłączony, więc nie musisz się tym martwić. Przykro mi to mówić, ale Pit Limiter i LCS nie będą czymś, co planujemy dodać do tego roweru w najbliższym czasie. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.