Forum wsparcia

kontrola startu

Mam problem z kontrolą startu nie dezaktywuje się na drugiej prędkości to dezaktywuje się jak ustawię 4 prędkość czy mógłbyś dokonać modyfikacji dziękuję

Komentarze

  • WITAJ CZY MOGĘ ODPOWIEDZIEĆ!

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User
    edytowano November 2020

    Cześć, co dokładnie masz na myśli, mówiąc, że jest wyłączony na czwartej prędkości? Na czwartym biegu? czy 40 kmh? Dzięki, Jason A.

  • nie, kiedy mijam 4. bieg

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Ok, jaki jest twój numer części ECU i którego pliku użyłeś do flashowania? Dzięki, Jason A.

  • na wszystkich ECU 17k90 / 17k00 17k92 / 17k02 17k93 ......

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Próbowałeś wszystkich tych plików z numerami części w swoim konkretnym ECU bez powodzenia? Jaki jest twój konkretny numer części ECU? Potrzebuję wszystkich trzech wierszy informacji na naklejce Denso. Dzięki, Jason A.

  • cześć nie, nie rozumiesz na ponad 50 GSXR 1000, które błysnąłem, nie ma żadnego, który wykonuje poprawnie kontrolę startu, jeśli aktywuję uruchomienie, musi ciąć przy 10 000 obr / min na 1 biegu, a następnie osque Drugi raport umieściłem, powinien jechać normalnie. Tak nie jest, tnie przy 10.000 obr / min przy przełożeniu 1/2/3/4

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, ok, nie ma problemu, będę musiał znaleźć rower, aby go tutaj przetestować i zobaczyć, czy mogę odtworzyć dokładny problem. Dzięki, Jason A.

  • SMFreakSMFreak Posty: 18Verified User
    edytowano December 2020

    Sprawdzę na moim rowerze, gdy pogoda się uspokoi, ale jest to opisane w instrukcji serwisowej, wyłącza biegi 1-4 lub przestaje ciąć po zwolnieniu przepustnicy lub zaciągnięciu hamulca. Od GSX-R 1000 SM Opis systemu kontroli startu (jeśli jest na wyposażeniu) System kontroli startu ułatwia kierowcy szybki start w zawodach na zamkniętym torze. Gdy kierowca wybierze kontrolę startu za pomocą wyłącznika silnika / rozrusznika na prawej kierownicy, system steruje otwarciem przepustnicy i momentem zapłonu, aby automatycznie ograniczyć obroty silnika i zoptymalizować dostarczanie momentu obrotowego, podczas gdy kierowca trzyma szeroko manetkę przepustnicy otwarty. Dlatego kierowca może skoncentrować się na wyczuciu dźwigni sprzęgła. Po ustawieniu kontroli startu czas zapłonu, selektor trybu jazdy Suzuki (S-DMS) i kontrola trakcji są przełączane na tryb dedykowany dla kontroli startu, a wskaźnik trybu jazdy (1) i wskaźnik systemu kontroli trakcji (2) pokazują „L ”. Sterowanie to jest automatycznie anulowane pod warunkiem, że zostanie włączony bieg na 4 lub zwolniony pojazd, zwalniając manetkę przepustnicy lub naciskając hamulec. W tym systemie ECM monitoruje czujnik położenia pedału przyspieszenia, czujnik CKP, czujnik TP, czujnik GP, czujniki prędkości przedniego i tylnego koła oraz steruje otwarciem przepustnicy i czasem zapłonu. W momencie premiery system utrzymuje obroty silnika na ustalonym wcześniej poziomie, tak aby utrzymać maksymalny moment obrotowy silnika. Po zwolnieniu dźwigni sprzęgła i włączeniu sprzęgła obroty silnika nie są już ograniczone, ale otwarcie przepustnicy jest kontrolowane, aby utrzymać silnik na idealnym momencie obrotowym dla optymalnego przyspieszenia.

  • maxime.salembier@hotmail.frmaxime.salembier@hotmail.fr Posty: 20Verified User

    Tak, ale nie działa dobrze, jeśli tnie na 4 Musi przeciąć na 2

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.