פורום תמיכה

תכונות R-Mode

communistgoldfish@outlook.comcommunistgoldfish@outlook.com הודעות: 3Verified User

אני מבין שהפעלת תכונות מצב R נחוצה עבור quickshifter / autoblip. האם יש סיבה אחרת לאפשר תכונות במצב R? האם זה משנה משהו אחר מלבד לאפשר שימוש במריץ מהיר?

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, זה מאפשר לכל אחת מהתכונות שדגם ה- R השווה לדגם הסטנדרטי. זה כולל Quickshift, Autoblip ובקרת הפעלה. תודה, ג'ייסון א.

• jamesmatthew2011@gmail.comjamesmatthew2011@gmail.com הודעות: 6Verified User

כיצד מפעילים את בקרת ההשקה במודל שאינו r מודפס gsxr1000 17+? אני יודע שבדגם ה- R אתה מחזיק את כפתור ההתחלה למשך 1-2 שניות והנקודה עוברת ל- LL, אבל בדגם הלא r לאחר הפלאש אני מאמין שיש דרך אחרת נכונה? כמו למשוך את המצמד 3 פעמים או משהו? עשיתי את זה בשנה שעברה לא זוכר איך להפעיל את זה.

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, למיטב ידיעתי זה עדיין צריך להיות זהה למודל R של המניה. תודה, ג'ייסון א.

• wayne@vtconline.co.nzwayne@vtconline.co.nz הודעות: 2Verified User

כן זה אותו ברכה, וויין

• SMFreakSMFreak הודעות: 18Verified User

ב- 32920-17KG2 (האיחוד האירופי) שמגיע לשנת 2020 GSXR 1000 עם מלאי QS / AB מופעל לאחר הפעלת תכונות RR שאני רואה בלוח המחוונים QS פעיל אך לא ניתן להפעיל LC על ידי לחיצה על לחצן התחל פשוט עבור 2sec פעם אחת בייק מתבטל כמו בדגם RR. אינך בטוח איפה הבעיה יכולה להיות?

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User
    1. נוהל ההפעלה של LC מופיע בתיבת התכונה QS Launch Control Pit Limiter בקובץ. סרק בנטרל תוך עצירה.
    2. Actuate clutch lever at least three times.
    3. המשך להילוכים ראשונים (LCS פעיל כעת).
  • SMFreakSMFreak הודעות: 18Verified User

@kento_ftecu ראיתי זאת אך לא נגע בכל דבר במודולי ECU ולא בור לימיטר, רק אפשרו תכונות R בעיקר כדי לשמור על פונקצית QS של OEM. בכל מקרה יבדוק על האופניים כיצד הוא פועל לאחר שהוא יאפשר זאת ככה. תודה

היכנס או הירשם כדי להגיב.