Forum wsparcia

System Yoshimura Race Alpha 3/4

pinpo.lee@gmail.compinpo.lee@gmail.com Posty: 6Verified User

Witaj FTECU podgląda! Właśnie zainstalowałem system Yoshimura Race Alpha 3/4 i uruchomiłem na nim nieograniczoną mapę z wyłączonym zaworem EXUP ustawionym na true. Miałem 2 dni na torze w Sepang International Circuit i doświadczyłem dużego poppingu przy zerowej pozycji przepustnicy. Interesujące jest to, że rozumiem zużycie paliwa ubogiego przy wysokich obrotach i zerowym TPS, które powoduje wyskakiwanie po spowolnieniu, ale nie mogłem zrozumieć, że w środkowych rogach przy niższych obrotach (około 7k), pojawiały się również popping, niepokojąc mój rower w połowie zakrętu. Chciałbym wiedzieć, czy system Graves 3/4 lub pełna mapa systemu Graves pomoże rozwiązać ten problem? Lub czy są jakieś sugestie, aby dostroić tankowanie w kolumnie zero TPS? Z góry dziękuję za poświęcony czas!

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano September 2019

    W którym roku R1 jest twoim motocyklem? Dobrze byłoby też mieć numer części ECU.

  • pinpo.lee@gmail.compinpo.lee@gmail.com Posty: 6Verified User

    Model UE z 2015 r. Numer ECU 2CR-8591A-00.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Istnieje plik Graves Exhaust Cat Eliminator specjalnie dla Twojego motocykla. Spróbujemy tego.

  • pinpo.lee@gmail.compinpo.lee@gmail.com Posty: 6Verified User

    Cześć Kent, czy jest sposób, aby ustawić „Wyłącz wycinanie paliwa” na prawdę dla mapy Graves Exhaust Cat Eliminator? Uważam, że tankowanie jest bardzo gwałtowne, szczególnie przy dławieniu on / off.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jeśli nie możesz uzyskać do niego dostępu za pomocą pakietu Tuning Suite, to niestety nie, ponieważ plik jest zablokowany. Nie możemy nic zrobić z ograniczonymi plikami.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.