פורום תמיכה

לא ניתן למצוא מזהה ECU

dimbusa13@gmail.comdimbusa13@gmail.com הודעות: 12Verified User

אני מנסה לכתוב ecu חדש, כרגיל אני דוחף לכתוב ecu, תוכנה לא מצליחה למצוא מזהה ECU והולכת לשלם עבור רשימות חדשות. אבל עכשיו נשאר לבקש מזהה ECU ונשאר שם. אני בודק 12V ל- ecu וזה בסדר גם אני בודק את כניסות הממשק והיציאות מתוכנה עם מולטימטר. האם אוכל להמשיך משהו נוסף?

הערות

• dimbusa13@gmail.comdimbusa13@gmail.com הודעות: 12Verified User

ניסיתי גם עם מחשב נייד אחר עם אותן תוצאות.

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

בסוויטת הכוונון, עבור אל עזרה> ממשק בדיקה> כניסות. תוכלו לראות סידור של נקודות צבעוניות, אך אל שימו לב אליהם. מה שאתה רוצה להסתכל הוא המספר / ים שנמצאים בסוגריים בחלק העליון. עם כיבוי, אתה צריך לראות 0, 10, 20, או 30. החוטים מזוהים על ידי מספרים, עם מספר 1 אדום, # 2 כתום, # 4 צהוב. 0 זה האדמה. אם לא תקבל את המספרים שהוזכרו לעיל, הספרה היחידה תייעד את חוט הבעיה. אם אתה רואה מספר דו ספרתי, הספרה השנייה מייעדת את חוטי הבעיה (דוגמה: 36, 6 = 2 + 4, כך שיש לחוטים כתומים וצהובים סוג מסוים של סוגיה. עם הפעלה, אתה אמור לראות 6, 16, 26, או 36. אם לא, הסתכל בספרה השנייה. 1, 3, 5 או 7 מצביע על חיבור רע עם החוט האדום. 2 מציין חוט כתום רע, 4 מציין בעיה בחוט הצהוב, ו- 0 מציין אספקת חשמל גרועה ל- ECU או בעיות בשטח המשותף.

בסוויטת הכוונון, עבור אל עזרה> ממשק בדיקה> כניסות. תוכלו לראות סידור של נקודות צבעוניות, אך אל שימו לב אליהם. מה שאתה רוצה להסתכל הוא המספר / ים שנמצאים בסוגריים בחלק העליון. עם כיבוי, אתה צריך לראות 0, 10, 20, או 30. החוטים מזוהים על ידי מספרים, עם מספר 1 אדום, # 2 כתום, # 4 צהוב. 0 זה האדמה. אם לא תקבל את המספרים שהוזכרו לעיל, הספרה היחידה תייעד את חוט הבעיה. אם אתה רואה מספר דו ספרתי, הספרה השנייה מייעדת את חוטי הבעיה (דוגמה: 36, 6 = 2 + 4, כך שיש לחוטים כתומים וצהובים סוג מסוים של סוגיה. עם הפעלה, אתה אמור לראות 6, 16, 26, או 36. אם לא, הסתכל בספרה השנייה. 1, 3, 5 או 7 מצביע על חיבור רע עם החוט האדום. 2 מציין חוט כתום רע, 4 מציין בעיה בחוט הצהוב, ו- 0 מציין אספקת חשמל גרועה ל- ECU או בעיות בשטח המשותף.

עם הכוח של כותבים 30 וכוח על 36. האם זה בסדר?

נערך September 2019

אני מסיר סיליקון מחמם וסיליקון תיל ואני מושך ליטבלט בכבלים כדי לראות אם הוא נחתך אבל זה בסדר. ניסיתי שוב לכתוב ecu וזו אותה בעיה בקשת זיהוי ECU ונשארת שם. הספק ecu הוא 12,8 וולט ולוקח 0,22 ma ו- i ממס קרקע ומתח על סיכות.

אם אתה עדיין נתקל בבעיות דוכן במהלך רצף "בקשת זיהוי ECU", עליך לוודא שיש לך רישיון זמין להקצאה ל- ECU. יש באג (שיתוקן בקרוב) המונע את ההנחיה שמבקשת ממך לרכוש רישיון אם אין לך אחד זמין בחשבונך.

היכנס או הירשם כדי להגיב.