Forum wsparcia

Przeniesienie licencji

Jeden z klientów sprzedał swój rower z zestawem do flashowania FT, a ja próbowałem przenieść licencję na jego konto, ale wyświetla się błąd „Konto docelowe nie ma zarejestrowanego sprzętu”. Jak przenieść na niego licencję? Czy powinien podłączyć daną uprząż do roweru za pomocą oprogramowania FT? Dziękuję,

Komentarze

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    Będzie musiał kupić kabel do transmisji danych, który można zarejestrować na jego koncie. Jeśli nie masz jeszcze konta na https://ftecu.com/, musisz je utworzyć. Następnie pobierz oprogramowanie Tuning Suite tutaj: https://ftecu.com/downloadrequest/ Musisz zacząć od podłączenia USB do komputera, a nie do żadnego typu wiązki, którą możesz mieć. Po zakończeniu pobierania pakietu Tuning Suite powinien on się automatycznie otworzyć. Wpisz swój adres e-mail i hasło ze swojego konta i wybierz Zaloguj się, nie klikaj Zarejestruj. Jeśli pojawi się komunikat „Niepowodzenie: Sprawdź połączenie internetowe”, zamknij go i ponów logowanie jeszcze raz. Po przejściu do pakietu Tuning Suite powinien pojawić się komunikat „Jednorazowa rejestracja urządzenia, czy chcesz zarejestrować się na adres e-mail: xxxxx” Wybierz opcję tak, a kabel USB jest teraz prawidłowo zarejestrowany. Jeśli jesteś w oprogramowaniu, a informacje logowania są wyszarzone w tle, po prostu zamknij i ponownie otwórz oprogramowanie.

  • mattdtaylor85@gmail.commattdtaylor85@gmail.com Posty: 6Verified User
    edytowano June 2023

    Czy kable nie są przenoszone? Sprzedałem rower z kablem — czy kupujący nadal musi kupić nowy kabel, abym mógł przenieść licencję? Wydaje się to trochę dziwne, biorąc pod uwagę, że oprogramowanie jest również powiązane z ECU, które sprzedałem z motocyklem.

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    Witaj, Kable są niezbywalne, więc aby przenieść licencję na niego, będzie musiał zarejestrować kabel interfejsu USB na swoim koncie. Oprogramowanie nie jest w żaden sposób zablokowane, chyba że tuner zablokował swój plik mapy, aby nie ujawniać swoich tajemnic dotyczących strojenia.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.