Forum wsparcia

Problem z Blipper

Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com Posty: 33Verified User

Witam mam GSX1000R 2017. Zmieniłem manetkę na blipper FTECU ale manetka nie działa ani blipper. Funkcja R. włączona. Próbowałem obu (włącz / wyłącz) odwrotną zmianę biegów. Zmieniłem również okablowanie dźwigni zmiany biegów, ale nadal nie działa. Mój ECU to 32920-17K92. Dzięki

Komentarze

  • Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com Posty: 33Verified User

    Usunąłem czujnik FTECU i zainstalowałem czujnik OEM i nadal ten sam problem. Manetka działała dobrze przed flashowaniem ECU w normalny sposób. Teraz wzór GP nie działa.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, jeśli włożysz dźwignię zapasów z powrotem do zmiany STD, czy działa dobrze? Czy wypróbowałeś oba tryby QS 1 i 2? Dzięki, Jason A.

  • Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com Posty: 33Verified User

    Tak, właśnie spróbowałem w obu kierunkach. Wszystko nie działa. Czy powinienem wypróbować inny obraz ECU? Czy nie jest to możliwe dla innego numeru ECU? Również w modułach ECU >> QS Launch control pit limiter; nie można aktywować. Pojawi się komunikat „Błąd, lokalizowanie zmiennej prędkości. Spróbuj innego pliku lub skontaktuj się z pomocą ”

  • Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com Posty: 33Verified User

    Komunikat o błędzie dotyczył obrazu bez ograniczeń. dla obrazu stockowego dla tego samego numeru ECU, komunikat o błędzie jest inny. „Nieznane dane w miejscu przechowywania. Spróbuj innego pliku lub skontaktuj się z pomocą ”

  • Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com Posty: 33Verified User

    Wypróbowałem inny obraz ECU # 32920-17K90 bez ograniczeń i działający teraz w obie strony. czy można zachować ten plik obrazu? Dzięki

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, tak, jeśli drugi plik działa dobrze na rowerze, zachowaj go. Dzięki, Jason A.

  • Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com Posty: 33Verified User

    Aby udostępnić informacje, wszystkie poniższe pliki nie mogą aktywować przełącznika. 32920-17Kf3, 93, 90, L0, N0, D3, 62, 72, 82, D2 i F2. Dzięki

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, dziękuję za informację, sprawdzę to. Dzięki, Jason A.

  • mrtunningrd@gmail.commrtunningrd@gmail.com Posty: 4Verified User

    WITAM MAM TEN SAM USTERKĘ W JEDNYM, ALE 2017 DZIAŁA TYLKO W 4 I 5 W GÓRĘ. DOWNSTREAM NIE DZIAŁA I TESTOWALIŚMY W MODULE QS W 1 I 2 ECU 17K82

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.