Forum wsparcia

Nie mogę zalogować się do oprogramowania

rpachec10@gmail.comrpachec10@gmail.com Posty: 21Verified User

Cześć, właśnie dostałem nowy komputer i szukam wszystkich programów, których używam w moim sklepie tuningowym. Pobrałem oprogramowanie Ftecu, ale nie mogę się zalogować. Poniżej wyświetlany jest komunikat. Mam połączenie z Internetem, ponieważ do napisania tej wiadomości używam tego samego komputera. Jakieś pomysły, na co zwrócić uwagę, aby rozwiązać ten problem?


Komentarze

  • rpachec10@gmail.comrpachec10@gmail.com Posty: 21Verified User

    Odinstalowuję i ponownie instaluję program i oto, co otrzymuję teraz. Informacje logowania stają się szare


  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Zamknij pakiet Tuning Suite, podłącz kabel USB Data Link do komputera (nie musi być podłączony do uprzęży flash), otwórz Tuning Suite, wprowadź swoje dane logowania i kliknij Zaloguj. Jeśli pojawi się komunikat o błędzie połączenia internetowego Fail check, kliknij OK i ponownie wprowadź swoje dane logowania, a następnie kliknij login.

  • rpachec10@gmail.comrpachec10@gmail.com Posty: 21Verified User

    Dziękuję, działa. Jakikolwiek powód, dlaczego tak się stało?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Ten problem występuje głównie po aktualizacji oprogramowania, która wymaga podłączenia USB przy pierwszym uruchomieniu nowego oprogramowania lub na nowym komputerze. Ma to tylko związek ze sterownikami USB. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.