פורום תמיכה

17 גיליון Quickshifter FZ07

jacklourenco14@gmail.comjacklourenco14@gmail.com הודעות: 3Verified User
נערך August 2020 in FZ / MT 07

שלום, בדיוק התקנתי את ה- Quickshifter עבור ה- fz07 שלי. הילוכים עוסקים כראוי. כשבדקתי את זה לראשונה הייתי בהילוך ראשון בעליית סל"ד לסיבוב סלולרי כדי להתכונן לתזוז כאשר פתאום המנוע התחיל להסס תוך כדי מצערת (לא פתוח לרווחה). יש גם סוג כזה של דפוס. זה יימשך, כבוי, הלאה, כבוי, הלאה, כבוי. משם, אני פשוט מסיע את זה לאט לאט הביתה וחניתי אותו. האם למישהו היה נושא זה?

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, איזה מספר חלק הוא ה- ECU שלך? האם השתמשת בקובץ מספר חלק תואם גם ב- ECU שלך? האם אתה יכול בבטחה ליצור סרטון של מה שאתה חווה כדי שאוכל להסתכל? תודה, ג'ייסון א.

• jacklourenco14@gmail.comjacklourenco14@gmail.com הודעות: 3Verified User

זה 2RC-8591A-10. יש לי. לא ניסיתי עם ההפעלה של קוויק-שיפטר לבטל אם זו אשמתו של קוויק-שיפטר אבל אני אעשה קליפ בכל פעם שתהיה לי אפשרות לעשות זאת. תודה שחזרת אליי

היי, אני מצפה לראות את הסרטון שלך ולשמוע את התוצאות שלך. תודה, ג'ייסון א.

• jacklourenco14@gmail.comjacklourenco14@gmail.com הודעות: 3Verified User

היי ג'ייסון, אז בדקתי את זה היום וכפי שתראה בסרטון זה עובר את ההילוכים אבל ברגע שאני מחזיר אותו למקום השלישי ושומר על 3,000 סל"ד בערך הוא חותך. לאחר שהקלטתי את הסרטון, השבתתי את ה- Quickshifter בתוכנה ובדקתי אותו שוב. זה עבד כרגיל ללא חתכים. בדוק את הקישור למטה עם הסרטון שאני בודק את המעבר המהיר. https://youtu.be/KN2PL9pLU6Q

היי, כל זה נבדק עם קובץ בלתי מוגבל? אם כן, ניסית קובץ מלאי עם אפשרות QS? אני באופן אישי ביצעתי התקנת QS והבהבתי על מספר חלק זהה ל- MT07 כמו בשבוע שעבר ולא היו לי בעיות בכלל. כמו כן קיבלתי את הדוא"ל שלך. זה נורמלי שמפות MAP לעומת RPM Cyl1 ו- Cyl2 יהיו קצת שונות. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.