Forum wsparcia

Eu spec ecu

the_seve@hotmail.comthe_seve@hotmail.com Posty: 5Verified User

Dzień dobry! Mam dzisiaj zestaw lampy błyskowej ftecu ecu i zainstalowałem go na rowerze. Ale teraz nie mogę znaleźć mojego kalkulatora pod ograniczonymi i nieograniczonymi mapami. Mój numer ECU to 1xb-85930-00. I mówi Tajlandia? Proszę o pomoc, co mam zrobić? Z pozdrowieniami Tomaz

Komentarze

  • the_seve@hotmail.comthe_seve@hotmail.com Posty: 5Verified User

    Problem rozwiązany, wziąłem (tajski), ale kiedy próbowałem sflashować mój kalkulator z mapą komputera, zatrzymał się na końcu i powiedział, że wystąpił błąd, skontaktuj się z pomocą techniczną lub spróbuj ponownie. A kiedy spróbowałem ponownie, powiedział, że ecu nie jest zarejestrowany. A potem spróbowałem jeszcze raz, żeby powiedzieć, że licencja należy do kogoś innego? Czy możecie mi pomóc, tak sfrustrowani: / Pozdrawiam Tomaz

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, widzę, że dziś sflashowałeś ECU. Wszystko dobrze teraz? Dzięki, Jason A.

  • the_seve@hotmail.comthe_seve@hotmail.com Posty: 5Verified User

    Tak, flashowanie wydaje się działać, ale spada, jakby wracało, zanim sflashowałem? Po pierwsze wszystko wydaje się niesamowite, mój sąsiad przejechał jazdę próbną i powiedział, że czuje się jak nowy rower. Ale dzisiaj rower nie czuje się i działa tak samo ??? Czy może wrócić do zapasów w locie lub co jest z tym nie tak? Z pozdrowieniami Tomaz

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Jedynym sposobem, w jaki wszystko może się zmienić w ECU, jest flashowanie. Plik w nim nie zniknie ani nie wróci do magicznego przechowywania. Dzięki, Jason A.

  • the_seve@hotmail.comthe_seve@hotmail.com Posty: 5Verified User

    Słyszałem, że czujnik 02 może zmienić niektóre parametry? Z pozdrowieniami Tomaz

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Standardowy czujnik O2 radzi sobie tylko z jałowymi i bardzo małymi ustawieniami przepustnicy. Możesz mieć inny problem niezwiązany z lampą błyskową, który powoduje, że rower nie działa poprawnie. Na przykład, jaki jest stan paliwa w zbiorniku?

  • the_seve@hotmail.comthe_seve@hotmail.com Posty: 5Verified User

    Mieszkam w Szwecji, więc jest to tylko paliwo premium. Podaję moc 95,98 oktanów lub v.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Musisz dokładnie przejść przez układ paliwowy silnika, aby sprawdzić, czy nie występują problemy, które mogłyby ograniczać dostarczanie paliwa.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.