פורום תמיכה

האיחוד האירופי spec ecu

the_seve@hotmail.comthe_seve@hotmail.com הודעות: 5Verified User

שלום! קיבלתי היום את ערכת הפלאש של ecec ftecu שלי והתקנתי אותו על האופניים. אבל עכשיו אני לא יכול למצוא את ה- ecu שלי תחת המפות המוגבלות והבלתי מוגבלות. מספר ה- ecu שלי הוא 1xb-85930-00. וזה אומר תאילנד? בבקשה עזור, מה אני עושה? בברכה תומז

הערות

• the_seve@hotmail.comthe_seve@hotmail.com הודעות: 5Verified User

הבעיה נפתרה, לקחתי את (התאילנדית) אבל כשניסיתי להבהב את ה- ECU שלי עם מפת מחשב, זה נפסק בסוף, ונכתב כי שגיאה, אנא צור קשר עם התמיכה או נסה שוב. וכשניסיתי שוב אמרתי שה- ecu אינו רשום. ואז ניסה שוב כתוב שהרישיון שייך למישהו אחר? האם אתם יכולים לעזור לי, כל כך מתוסכל: / בברכה תומז

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, אני רואה שהבזקת ECU בסדר היום. הכל טוב בסוף שלך עכשיו? תודה, ג'ייסון א.

כן נראה שההבהוב עובד, אבל זה נשמע כאילו הוא חוזר לפני שאני מבהיר אותו ??? ראשית הכל מרגיש מדהים, שכני עשתה נסיעת מבחן ואמרה שזה מרגיש כמו אופניים חדשים. אבל היום האופניים לא מרגישים ופועלים אותו דבר ??? האם זה יכול לחזור למלאי בזבוז או מה לא בסדר בזה? בברכה תומז

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, הדרך היחידה בה כל דבר יכול להשתנות ב- ECU היא על ידי הברקה. הקובץ שבתוכו לא ייעלם ולא יחזור למלאי בצורה קסומה. תודה, ג'ייסון א.

מה ששמעתי הוא שחיישן 02 יכול לשנות כמה פרמטרים? בברכה תומז

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

חיישן O2 במלאי עוסק רק בהגדרות מצערת סרק וקטנות מאוד. יתכן ויהיה בעיה אחרת שאינה קשורה לפלאש הגורם לאופניים לא לפעול כראוי. לדוגמה, מה מצב הדלק במיכל?

אני גר בשבדיה, כך שזה רק דלק פרימיום. הכנסתי כוח של 95,98 אוקטן או v ..

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

עליך לעבור ביסודיות במערכת הדלק של המנוע שלך כדי לבדוק אם יש בעיות שיכולות להגביל את אספקת הדלק.

היכנס או הירשם כדי להגיב.