Forum wsparcia

Ogranicznik obrotów po flashowaniu pliku nieograniczonego

Sflashowałem nieograniczony plik mapą paliwa PCV, a teraz motocykl nie osiągnie ogranicznika prędkości, zatrzymuje się na 7,5 - 8,0k. Czy to normalne, czy coś jest nie tak? Kiedy sflashuję plik zapasowy, rower dobrze osiąga ogranicznik obrotów. To nie jest problem, ponieważ nie ma sensu przekraczać prędkości 8 000 obr./min, ale nadal chciałbym poznać przyczynę.

Tagged:

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Jeśli sflashujesz go za pomocą nieograniczonego i nic się nie zmieni, czy nadal to robi? Jak w, nie stosuj mapy paliwowej komputera ani nie wprowadzaj żadnych innych zmian. Upewnij się, że flashujesz ECU również odpowiednim plikiem numeru części. Dzięki, Jason A.

  • jaroslav.sapoznikov@gmail.comjaroslav.sapoznikov@gmail.com Posty: 11Verified User

    Tak, to samo dzieje się, nawet jeśli flashuję domyślny plik bez ograniczeń bez żadnych zmian. I tak, flashuję plik z moim numerem części ECU. Również, gdy osiągnie ten niski limit obrotów, nie pozostaje tam tak, jakby motocykl umierał na sekundę, dopóki obroty nie spadną, a następnie ponownie przyspieszy i umrze ponownie i tak dalej. Myślę, że tylko do celów testowych spróbuj skopiować tylko tabele paliwowe z pliku nieograniczonego do pliku zapasowego i sprawdź, czy problem rpm pojawi się ponownie, czy nie poleciłbyś tego?

  • znelwsn@gmail.comznelwsn@gmail.com Posty: 5Verified User

    To samo dzieje się z moim gsxs1000 2019 sflashował nieograniczony plik i nie pozwoli mi to przekroczyć 7000 rpm

  • jaroslav.sapoznikov@gmail.comjaroslav.sapoznikov@gmail.com Posty: 11Verified User
    edytowano May 2020

    Nie znalazłem żadnego powodu ani rozwiązania tego problemu, więc wracam do mapy zapasów z dodanym stołem paliwowym PowerCommander

  • jaroslav.sapoznikov@gmail.comjaroslav.sapoznikov@gmail.com Posty: 11Verified User
    edytowano May 2020

    Trochę aktualizacji nieograniczonego ogranicznika obrotów - po prostu naprawił się bez wyraźnego powodu, pojechałem wczoraj na autostradę, a motocykl osiągnął prędkość do 10 000 obr / min bez problemu na każdym biegu. Albo rower ma swój własny umysł, albo jest nawiedzony 😅

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.