פורום תמיכה

מגביל העריכה לאחר שהבהב את הקובץ ללא הגבלה

jaroslav.sapoznikov@gmail.comjaroslav.sapoznikov@gmail.com הודעות: 11Verified User

העברתי את הקובץ הבלתי מוגבל עם מפת דלק של PCV ועכשיו האופניים לא יגיעו למגביל ההסעה שהוא נעצר ב -7,5k - 8,0k. האם זה תקין או שיש משהו לא בסדר? כשאני מהבהב את קובץ המלאי האופניים מגיעים למגביל ההסתגלות בסדר גמור. זו לא בעיה מכיוון שאין טעם לעבור 8 סל"ד לאלף הופעות, אבל אני עדיין רוצה לדעת מה הסיבה שמאחורי זה.

שתייגת:

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, אם הבזקת את זה ללא הגבלה ושום דבר לא השתנה, זה עדיין עושה את זה? כמו ב, אל תיישם מפת דלק למחשב או תבצע שינויים אחרים. אנא וודא שאתה מהבהב ל- ECU עם קובץ מספר חלק מתאים. תודה, ג'ייסון א.

• jaroslav.sapoznikov@gmail.comjaroslav.sapoznikov@gmail.com הודעות: 11Verified User

כן אותו דבר קורה גם אם אני מהבהב את קובץ ברירת המחדל ללא הגבלה ללא שינויים. וכן, אני מהבהב את הקובץ עם מספר החלק של ה- ECU שלי. כמו כן, כשהוא מגיע למגבלת הסיבוב הנמוכה הזו הוא לא סתם נשאר שם, זה מרגיש כאילו האופניים מתים לשנייה עד שהסל"ד יורד ואז הוא מתרומם שוב ומת שוב וכן הלאה. אני חושב שבדיוק למטרות בדיקה נסה להעתיק רק את טבלאות הדלק מקובץ הבלתי מוגבל לקובץ המלאי ולראות אם בעיית הסל"ד תופיע שוב או שלא היית ממליץ על כך?

• znelwsn@gmail.comznelwsn@gmail.com הודעות: 5Verified User

אותו דבר קורה ל- gsxs1000 שלי ב- 2019 הבזיק את הקובץ הבלתי מוגבל וזה לא ייתן לי לעבור 7000 סל"ד

• jaroslav.sapoznikov@gmail.comjaroslav.sapoznikov@gmail.com הודעות: 11Verified User
    נערך May 2020

לא מצאתי שום סוג של סיבה או פיתרון לכך אז אני חוזר למפת המניות עם טבלת דלק נוספת של PowerCommander

נערך May 2020

כמה עדכונים על מגבלת ההסתגלות הבלתי מוגבלת - זה פשוט תיקן את עצמו ללא סיבה נראית לעין, עליתי אתמול על הכביש המהיר והאופניים עברו עד 10 ק"ש ללא בעיה בכל הילוך. או שלאופניים יש מחשבה משל עצמו או שהוא רדוף 😅

היכנס או הירשם כדי להגיב.