Forum wsparcia

kawasaki h2

dilou83200@hotmail.frdilou83200@hotmail.fr Posty: 8Verified User
edytowano December 2019 w H2

cześć, więc do tej pory mój post został usunięty, ponieważ mówię tylko prawdę o twoim materiale, który nie działa dobrze. Kupiłem licencję na moją kawasaki h2, która nie działa (nie flashuję już kalkulatora) ORAZ do tej pory ludzie, którzy zarządzają FTECU, nie robią nic, aby rozwiązać problem. więc mam tylko ten sposób rozmowy z ludźmi z forum, ponieważ nie mogę z nimi rozmawiać prywatnie. więc przesyłam ci autobliper, który nie działa jako gwarancja. Proszę o zwrot licencji 9394EE09, której nie mogę użyć. i jeszcze raz dziękuję za naprawienie problemu flashowania mojego kalkulatora. Oczekiwanie na szybką odpowiedź od Ciebie, w przeciwnym razie zostanie złożona skarga na oszustwo do właściwego organu. Słowo ostrzeżenia cześć Chcę wyjaśnić, że wszystkie zmiany, które wprowadziłem w celu rozwiązania problemu, aby flashować moją ecus, kosztowały mnie 1000 euro i że FTECU nic nie zrobiło po swojej stronie.

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano December 2019

    Próbowaliśmy ci pomóc, ale twoje odpowiedzi na nasze pytania pomocy były mylące i / lub niepełne. Być może było to spowodowane tłumaczeniem, ale ponieważ Twoja cierpliwość była krótka, odmówiłeś uwierzenia lub podążenia za wieloma naszymi sugestiami. Wątek został usunięty, ponieważ nie był pomocny dla osób przeglądających go. Nie możemy zapewnić zwrotów za wirtualne zakupy, takie jak licencje flash, jest to podane na stronie w naszej witrynie.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Napisz do nas na sales@ftecu.com, a my możemy spróbować Ci pomóc.

Ta dyskusja została zamknięta.