פורום תמיכה

קוואסאקי h2

dilou83200@hotmail.frdilou83200@hotmail.fr הודעות: 8Verified User
נערך December 2019 in H2

שלום לכן עד היום הפוסט שלי נמחק כי אני רק אומר את האמת על החומר שלך שלא עובד טוב. קניתי רישיון לקוואסאקי h2 שלי שאינו עובד, (אני כבר לא מבזק את האקולוגיה שלי) ועד היום האנשים שמנהלים את FTECU לא עושים דבר כדי לתקן את הבעיה. אז יש לי רק דרך לדבר עם אנשים מהפורום מכיוון שאני לא יכול לדבר איתם באופן פרטי. אז אני שולח לך את המכונית אוטומטית שלא פועלת כערובה. אני מבקש החזר רישיון 9394EE09 שאיני יכול להשתמש בו. ושוב תודה שהתקנת את הבעיה להבהבה לסביבה. ממתין לתגובה ממך במהירות אחרת תוגש תלונה בגין הונאה לרשות המוסמכת. מילת אזהרה שלום אני רוצה להבהיר שכל השינויים שביצעתי בכדי לתקן את הבעיה להבהב את האקולוגי שלי עלו לי 1000 יורו וש- FTECU לא עשה דבר בצד שלו.

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User
    נערך December 2019

ניסינו לעזור לך אך התשובות שלך לשאלות העזרה שלנו היו מבלבלות ו / או לא שלמות. אולי זה היה בגלל התרגום, אך מכיוון שסבלנותך הייתה קצרה, סירבת להאמין או לעקוב אחרי רבים מההצעות שלנו. השרשור שלך נמחק מכיוון שהוא לא הועיל לאף אחד שצפה בו. איננו יכולים לספק החזרים כספיים עבור רכישות וירטואליות כמו רישיונות פלאש, זה מצוין בדף באתר שלנו.

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

אנא שלח לנו דוא"ל לכתובת sales@ftecu.com ואנחנו יכולים לנסות לעזור לך בהמשך.

הדיון הזה נסגר.