Forum wsparcia

Z900 migające pytania ...

Wysłałem pocztą w moim Z900 ecu, aby FTECU mogło załadować plik bin dla 1245 ECU ... pierwsze pytanie, ile czasu minie, zanim dostanę go z powrotem, gdy dotrze (mieszkam w Australii) ???? Moje drugie pytanie dotyczy flashowania. Czy nieograniczoną pamięć flash można wykorzystać do pełnego wydechu systemu bez mapy PCV, a jeśli korzystam z mapy PCV, czy powinienem użyć jej w pliku nieograniczonym lub w zapasowym pliku ecu ???? Jak zauważyłem z nieograniczonym, że ma on inny czas zapłonu, a także zmiany mapy i tps, czy musiałbym zmienić czas zapłonu, aby dopasować plik nieograniczony w pliku zapasowym wraz z mapą PCV ??? Innymi słowy, czy przesyłanie mapy PCV dostosowuje się do mapowania zapasów? (tzn. nie nakłada się na nieograniczone zmiany plików) Bardzo przepraszam za wszystkie pytania, bardzo doceniam, Josh.

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Po otrzymaniu Twojego ECU pobranie plików powinno zająć tylko jeden dzień, a następnie zostanie odesłane do Ciebie. Dostawa do Południowej Afryki prawdopodobnie zajmie około tygodnia. Jeśli masz pełny układ wydechowy, plik nieograniczony byłby najlepszy. Jeśli przesyłasz mapę PCV za pomocą funkcji mapy PC, nie wprowadzaj żadnych zmian w żadnych innych mapach. Przesyłanie mapy PCV zasadniczo zmienia mapę TPS vs RPM na parametry ustawione w PCV.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.