פורום תמיכה

שאלות מהבהבות Z900 ...

joshsharrison95@gmail.comjoshsharrison95@gmail.com הודעות: 1Verified User

שלחתי בדואר אלקטרוני ב- Z900 ecu שלי כך FTECU יוכל להעלות את קובץ הפח לסכום של 1245 ecu ... שאלה ראשונה, כמה זמן לפני שאחזיר אותו לאחר שהגיע (אני גר באוסטרליה) ???? השאלה השנייה שלי היא ביחס להבהוב, האם ניתן להשתמש בפלאש הבלתי מוגבל לפליטה מלאה של המערכת ללא מפת PCV ואם אני משתמש במפת PCV האם עלי להשתמש בו בקובץ הבלתי מוגבל או בקובץ ecu של המניה ???? כפי ששמתי לב ללא הגבלה יש לו תזמון הצתה שונה כמו גם שינויי מפת ו- tps, האם עלי לשנות את תזמון הצתה כך שיתאים לקובץ הבלתי מוגבל בקובץ המניות יחד עם מפת PCV ??? במילים אחרות האם העלאת מפת ה- PCV מתאימה בהתאם למיפוי המלאי ??? (כלומר לא נערם על שינויי הקבצים הבלתי מוגבלים) אז סליחה על כל השאלות, הערכה רבה, ג'וש.

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

לאחר שנקבל את ה- ECU שלך, ייקח רק יום להוריד את הקבצים ואז הוא יישלח אליך בחזרה. דרום אפריקה כנראה תידרש כשבוע למסירה אליך. אם יש לך מערכת פליטה מלאה, הקובץ ללא הגבלה יהיה הטוב ביותר. אם אתה מעלה את מפת ה- PCV באמצעות הפונקציה של מפת המחשב, אל תבצע שינויים במפות אחרות. העלאת מפת ה- PCV בעצם משנה את מפת TPS לעומת RPM לפרמטרים שהגדרת ב- PCV.

היכנס או הירשם כדי להגיב.