Forum wsparcia

mój rower nie obraca się powyżej 7000 obr./min

Próbowałem sflashować yamaha mt07 z 2017 roku, ponieważ nie przekraczał 7000 obrotów na minutę na szóstym biegu i około 8000 na piątym. to prawdopodobnie dlatego, że jest ograniczone do 35 kW. Pomyślałem, że mogę to zmienić przez flashowanie, ale wypróbowałem plik nieograniczony i podstawowy, w którym limity obrotów są ustawione na około 10000. Zauważyłem, że flashowanie zrobiło coś z motocyklem, ale defensywnie nie zmieniło limitów obrotów. co mogę zrobić?

Komentarze

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, uważam, że MT07 z tego roku jest ograniczony na wiele sposobów. Sprawdź linkę przepustnicy na korpusie przepustnicy, aby zobaczyć, czy jest tam płytka. służy do uniemożliwienia całkowitego otwarcia przepustnicy. Istnieją również ograniczenia w układzie dolotowym powietrza, a mianowicie filtr powietrza i airbox do kolektora. Możesz sprawdzić, jak się nimi zająć. Z poważaniem, Zespół FTECU

  • sander.kwastt@icloud.comsander.kwastt@icloud.com Posty: 4Verified User
    edytowano June 2022

    Dziękuję, obejrzałem już kabel przepustnicy i wymieniłem już filtr powietrza na filtr DNA. Przyjrzę się aribox do kolektora, ale nadal uważam, że jest problem z flashowaniem. Ponieważ próbowałem wyłączyć hamowanie silnikiem, błysk się udał, ale nie zauważyłem różnicy. Czy to możliwe, że nie mogę sflashować mojego ecu, ponieważ jest to specjalny, ograniczony do 35 kW w Europie, czy coś takiego?

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User
    edytowano June 2022

    Jaki jest numer części ECU i z jakiego regionu pochodzisz? Czy możesz również wysłać obraz okablowania złącza ECU. Wiem, że na niektórych rowerach zmienia się też okablowanie przy ECU. Kiedy usuwają te typy, muszą zamienić szpilki i błyskać rowerem. Być może będziesz musiał zamienić te szpilki. Nie mogę powiedzieć na pewno, ponieważ nie znam zbytnio strony UE. Pamiętam, że widziałem taką procedurę i inna osoba wspomniała o tym w poście w okolicy. Aktualizacja: Znalazłem go i oznaczę Cię w nim. Pozdrowienia

  • sander.kwastt@icloud.comsander.kwastt@icloud.com Posty: 4Verified User

    Dziękuję za poszukiwacza, jest duża szansa, że to jest to, ponieważ myślę, że mam takie samo ecu jak ten facet. Zajrzę jutro

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Nie ma problemu. Łatwym sposobem na stwierdzenie byłoby prawdopodobnie porównanie okablowania ECU z wyprowadzeniami, które pokazują w pliku. Myślę, że po prostu ich zamiana może być wszystkim, co musisz zrobić. Nie jestem pewien. Zgłoś się z wynikami proszę. Pozdrowienia

  • felicianojonathan3@gmail.comfelicianojonathan3@gmail.com Posty: 2Verified User

    Witam Niedawno kupiłem mój nowy zestaw do strojenia flash do mojego r7, ale z jakiegoś powodu, kiedy podłączyłem mój ecu i włączyłem go ładowarką ścienną, nie mógł połączyć się z moim laptopem. Kupiłem zupełnie nowy laptop tylko po to, aby użyć flash tune i miałem problemy z „pisaniem ecu” i odczytem „ecu”. Nie zapali się w menedżerze plików. Zadzwoniłem do flash tune, powiedzieli mi, żebym upewnił się, że ściągnę wszystkie sterowniki, które zrobiłem wczoraj i nadal nie będzie działać. Założyłem plastik roweru z powrotem i kiedy próbowałem go uruchomić, aby upewnić się, że nie mam żadnych kodów wirnika, zapaliła się kontrolka silnika. Wszelkie pomysły, co robię źle. Dziękuję

  • felicianojonathan3@gmail.comfelicianojonathan3@gmail.com Posty: 2Verified User

    Obsługa klienta Flash tune jest naprawdę świetna Zadzwoniłem do nich kilka razy, zanim dostałem moje urządzenie i naprawdę fajnie pomogli mi wszystko wyjaśnić krok po kroku, nawet gdy próbowałem sflashować urządzenie, miałem je na telefonie, ale jestem nie wiem czy to był mój komputer czy może nie podłączyłem czegoś dobrze lub w odpowiedniej kolejności sprawdziłem wszystko kilka razy i bez kości .

  • sander.kwastt@icloud.comsander.kwastt@icloud.com Posty: 4Verified User

    Próbowałem, ale to nie działa, kiedy zmieniłem piny i flashowałem ecu, rower nawet się nie uruchamia. Więc odłożyłem to na razie… Zadzwoniłem do dealera yamaha i powiedzieli, że mogą to zaprogramować i że nie ma potrzeby przełączania pinów. Ale jeśli mogą to zrobić za pomocą swojego programu, dlaczego nie mogę tego zrobić za pomocą naszego oprogramowania? Czy czegoś mi brakuje?

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.