פורום תמיכה

האופניים שלי לא עוברים 7000 סל"ד

sander.kwastt@icloud.comsander.kwastt@icloud.com הודעות: 4Verified User

ניסיתי להבהב את yamaha mt07 2017 שלי כי הוא לא עבר את 7000 סל"ד בהילוך שישה וכ-8000 בהילוך החמישי. זה כנראה בגלל שהוא מוגבל ל-35kw. חשבתי שאני יכול לשנות את זה על ידי הבזק, אבל ניסיתי את הקובץ הבלתי מוגבל ואת הקובץ שבו מגבלות הסיבוב מוגדרות לסביבות 10,000, שמתי לב שההבהוב עשה משהו לאופניים, אבל ללא ספק לא שינה את מגבלות הסיבוב. מה אני יכול לעשות?

שתייגת:

הערות

• octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com הודעות: 191Staff User

היי, אני מאמין שה-MT07 של אותה שנה מוגבל במובנים רבים. בדוק את כבל המצערת שלך בגוף המצערת כדי לראות אם יש שם לוחית. הוא משמש כדי למנוע ממך לפתוח את המצערת עד הסוף. ישנן גם הגבלות במערכת כניסת האוויר שלך, כלומר מסנן האוויר ותיבת האוויר לסעפת. אתה יכול לחפש איך לטפל בהם. בברכה, צוות FTECU

• sander.kwastt@icloud.comsander.kwastt@icloud.com הודעות: 4Verified User
    נערך June 2022

תודה, הסתכלתי על כבל המצערת והחלפתי כבר את מסנן האוויר למסנן DNA. אני אסתכל על aribox כדי סעפת אבל אני עדיין חושב שיש בעיה עם מהבהב. מכיוון שניסיתי לכבות את בלימת המנוע, ההבזק הצליח, נאמר אבל לא שמתי לב להבדל. האם זה אולי אפשרי שאני לא יכול להבהב את ה-ecu שלי כי זה מוגבל מיוחד עבור 35kw באירופה או משהו?

נערך June 2022

מהו מספר חלק ה-ECU שלך ומאיזה אזור אתה? תוכל גם לשלוח תמונה של חיווט מחבר ECU שלך. אני יודע שבאופניים מסוימים, גם החיווט ב-ECU משתנה. כשהם מגבילים את הסוגים האלה הם צריכים להחליף את הסיכות ולהבהב את האופניים. יכול להיות שתצטרך להחליף את הפינים האלה. אני לא יכול לומר לך בוודאות מכיוון שאני לא מכיר היטב את הצד של האיחוד האירופי. אני זוכר שראיתי פרוצדורה כזו ואדם אחר הזכיר את זה בפוסט כאן. עדכון: מצאתי אותו ואתייג אותך בו. בברכה

תודה לך על החיפוש איש, יש סיכוי טוב שזה זה כי אני חושב שיש לי את אותו אקו כמו הבחור ההוא. אני אסתכל מחר

אין בעיה. דרך קלה לדעת תהיה כנראה השוואת חיווט ה-ECU שלך לפינטות שהם מציגים בקובץ. אני חושב שעצם החלפתם עשויה להיות כל מה שאתה צריך לעשות. אני לא בטוח. דווח בבקשה עם תוצאות. בברכה

• felicianojonathan3@gmail.comfelicianojonathan3@gmail.com הודעות: 2Verified User

שלום קניתי לאחרונה את ערכת כוונון הפלאש החדשה שלי עבור ה-r7 שלי, אבל מסיבה כלשהי כשחיברתי את ה-ecu שלי והדלקתי אותו עם מטען הקיר, הוא לא היה מתחבר למחשב הנייד שלי. קניתי מחשב נייד חדש לגמרי רק כדי להשתמש במנגינת הפלאש והתקשיתי "לכתוב ecu" ולקרוא "ecu. לא נדלק במנהל הקבצים. התקשרתי ל-flash tune הם אמרו לי לוודא שאני מוריד את כל הדרייברים שעשיתי אתמול וזה עדיין לא יעבוד. החזרתי את הפלסטיק של האופניים וכשניסיתי להפעיל אותם כדי לוודא שאין לי קודי רוטור כלשהם, נורית הבדיקה שלי נדלקת. יש רעיונות מה אני עושה לא בסדר. תודה לך 🙏🏼

• felicianojonathan3@gmail.comfelicianojonathan3@gmail.com הודעות: 2Verified User

שירות הלקוחות של Flash Tune הוא ממש מעולה התקשרתי אליהם כמה פעמים לפני שקיבלתי את היחידה שלי ושם ממש נחמד הם עזרו לי להסביר לי הכל צעד אחר צעד גם כשניסיתי להבריק את היחידה שהייתה לי בטלפון אבל אני לא בטוח אם זה היה המחשב שלי או אולי לא חיברתי משהו נכון או בסדר הנכון בדקתי הכל כמה פעמים בלי קוביות.

ניסיתי את זה אבל זה לא עובד, כשהחלפתי את הפינים והבהב ב-ecu האופניים אפילו לא מתחילים. אז החזרתי את זה לעת עתה... התקשרתי עם סוחר yamaha והם אמרו שהם יכולים לתכנת את זה ושאין צורך בהחלפת פינים. אבל אם הם יכולים לעשות את זה עם התוכנית שלהם למה אני לא יכול לעשות את זה עם התוכנה שלנו? אני מפספס משהו?

היכנס או הירשם כדי להגיב.