Forum wsparcia

Nie ma iskry?

ben_swanson@live.comben_swanson@live.com Posty: 2Verified User

K5 GSXR 1000. Błyskana mapa fabryczna 41G10, włączony Quickshifter, wyłączone kody cewek, wyłączony immobilizer. Brak innych modyfikacji mapy. Odpalane wtryskiwacze, brak iskry. Rower biegł przed flashem. Próbowałem z QS rozłączonym i podłączonym w obie strony. Wciąż brak iskry. Neutralna podpórka. Odczytaj flash z ECU. Wszystko wygląda dobrze. Jestem bardzo zmieszany.

Komentarze

  • ben_swanson@live.comben_swanson@live.com Posty: 2Verified User

    Chyba dodałbym... Zrobiłem test sprzętu. Po stronie roweru wszystko jest idealne. Brak zalewania z odpowiednimi kablami zwartymi, stabilne napięcie, masa podłączona bezpośrednio do ujemnego bieguna akumulatora. Czy oprogramowanie przetestowało... Kabel USB przeskakuje do/z losowej liczby wejść i/lub przechodzi przez numery wejść. Dzieje się tak, gdy kabel USB jest całkowicie odłączony od roweru. Te same objawy połączone zarówno z zasilaniem, jak i bez zasilania, z wyjątkiem tego, że przełączają się na różne liczby. Kiedy podłączam USB, czasami otrzymuję błąd „Nie rozpoznano urządzenia USB” z okien i pakietu tuningowego. Problem jest sporadyczny. Złącze USB-A jest luźne w plastikowej obudowie.

  • chrisgardellchrisgardell Posty: 48Staff User

    Po naszej rozmowie telefonicznej użycie pliku 32920-41G60 wydawało się rozwiązać ten problem. wkrótce postaramy się odtworzyć i rozwiązać Twój problem z plikiem 32920-41G10.

  • Ryan27183@gmail.comRyan27183@gmail.com Posty: 1Verified User
    edytowano June 2022

    Natknąłem się na ten problem i „rozwiązanie” jakiś czas temu. Mam nadzieję, że nie ma problemu z flashowaniem G10 z obrazem G60.

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, Nie powinno być problemu z flashowaniem G10 z G60, ECU Suzuki GSXR są bardzo kompatybilne krzyżowo. Możesz wypróbować G10, jednak nie jestem pewien, czy ten plik został już naprawiony. Pozdrowienia

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.