פורום תמיכה

הבהוב של אופניים של האיחוד האירופי לגרסה בארה"ב - בעיות עם Pinout ורישיון

jan-erik.bohlen@ewetel.netjan-erik.bohlen@ewetel.net הודעות: 3Verified User

היי חבר'ה, ניסיתי להבהב את ה-636e שלי 2013 (דגם האיחוד האירופי) לגרסת ארה"ב, כדי שאוכל להסיר את מפתח ההתנעה וכו'. אבל לאחר הבהוב האופניים לא פעלו כראוי, לא החזיקו סרק בכלל ופספסו הרבה, אז אני מניח שה-pinout עבור גרסת האיחוד האירופי שונה מהגרסה האמריקאית? האם יש אפשרות שיש אופציה ל"רתמת האיחוד האירופי" לקאווה כמו במפות R6? או שאתה יכול להגיד לי אילו פינים אני צריך לשנות ברתמה כדי שהגרסה האמריקאית תעבוד? לאחר מכן, שיניתי את ההבזק בחזרה לגרסת האיחוד האירופי, אבל מאז, התוכנית לפעמים מפילה הודעות שגיאה, שה-ECU לא רשום לחשבון שלי. לאחר הפעלה מחדש של התוכנית, היא פועלת שוב. יש דרך לתקן את זה? תודה מראש, יאן

הערות

• todd@ftecu.comtodd@ftecu.com הודעות: 102Staff User
    1. אם מתבקשים לקבל רישיון, זה יכול להיות בגלל: יש חיבור לסירוגין ברתמת תוכנית הספסל או בצד האופניים. (בדוק את החיווט)
    2. לאחר כתיבה מאושרת, בסוף לא לנתק פיזית את ה-ecu לפני ניסיון לכתוב קובץ אחר. (נתק ecu לאחר כל כתיבה/ניסיון.)
    3. החל מכבל הכוונון והחשמל המחוברים ל-ecu לפני תחילת הכתיבה וכאשר תתבקשו להתחבר או לנתק, פשוט ללחוץ על אישור ולא לעשות זאת פיזית. (אנא עקוב אחר כל ההנחיות כדי להבטיח שה-ecu מועבר למצב תוכנית.)
    4. כתיבת קובץ שאינו תואם ל-ecu pn יכולה לבקש רישיון ומעבר בין הקובץ השגוי לקובץ הנכון. (ודא שהקבצים תואמים ל-ecu pn.)
    5. ה-ecu אינו זהה שהוצג לאחרונה עם הרישיון. (וודא שזה אותו ecu).

אלו רק הבעיות הנפוצות ביותר שבגללן מתבקשים לקבל רישיון.

• jan-erik.bohlen@ewetel.netjan-erik.bohlen@ewetel.net הודעות: 3Verified User

אני חושב שזה נקודה 4, זו הבעיה. ה-ECU שלי קיבל את המספר הסידורי 21175-0811(EU). ניסיתי להבהב עליו את ה-21175-0810 (ארה"ב), כדי להסיר את האימובילייזר, אבל האופניים לא התניעו לאחר מכן. אז החזרתי את ה-ECU ל-0811(EU), אבל מאז, אני מקבל את שגיאות הרישיון. האם אפשר לאפס את הרישיון איכשהו כדי להיפטר מהכשל הזה?

• todd@ftecu.comtodd@ftecu.com הודעות: 102Staff User

נפתר.

היכנס או הירשם כדי להגיב.