Forum wsparcia

2018 R1 Nieograniczone czasy zapłonu mapy ?

cjsavage@gmail.comcjsavage@gmail.com Posty: 7Verified User

Patrząc na mapy wyprzedzenia zapłonu dla 2018 R1, zauważyłem, że mapy bez ograniczeń wydają się znacząco różnić od tych w poprzednich latach. Podczas gdy mapy 2015-2017 wydają się mieć te same podstawowe mapy zapłonu co 2018, a mapy nieograniczone wydają się przyspieszać synchronizację przy wysokich obrotach / przepustnicy, jednocześnie spowalniając je przy wysokich obrotach / niskich obrotach, mapy 2018 przyspieszają synchronizację zarówno przy wysokich obrotach /throttle i przy wysokich obrotach/niskich obrotach, z jeszcze większym przesunięciem w stronę strony z wysokimi obrotami/niskimi przepustnicami. Czy to jest poprawne dla 2018 R1? Patrząc na nieograniczone mapy dla innych podobnych motocykli, takich jak MT10, wzorzec poruszania się przy wyższych obrotach na przepustnicę i zwalniania na wyższych obrotach na przepustnicę wydaje się być dość spójny, ale w 2018 wydaje się, że cały czas się rozwija. Zdaję sobie sprawę, że każdy rower i rok mogą być nieco inne, ale wydaje się to anomalią na mapie 2018 (prawie tak, jakby wzrost czasu w lewym dolnym rogu mapy miał być w rzeczywistości zmniejszeniem. Całkiem możliwe, że jestem brakuje czegoś, ale zanim przełączę się na mapę nieograniczoną (mam teraz wydech 3/4 i uruchamiam mapę zapasową z korektami z mapy pcv, ale wydaje mi się, że jest trochę szarpana z nadal mapowaniem zapasowym) chciałem aby mieć pewność, że taka mapa ma wyglądać.

Komentarze

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.