פורום תמיכה

2018 R1 תזמוני הצתת מפה בלתי מוגבלים?

cjsavage@gmail.comcjsavage@gmail.com הודעות: 7Verified User

בהסתכלתי על מפות ההצתה של ה-R1 2018, שמתי לב שהמפות הבלתי מוגבלות נראות שונות באופן משמעותי ממה שהיו בשנים קודמות. בעוד שנראה שלמפות 2015-2017 יש את אותן מפות הצתת מלאי כמו ל-2018, ונראה שהמפות הבלתי מוגבלות מקדמות את התזמון בסל"ד/מצערת גבוהים, תוך שהיא מעכבת אותו בסל"ד גבוה/מצערת נמוכה, מפות 2018 מקדמות את התזמון בסל"ד גבוה. /מצערת ובסל"ד גבוה/מצערת נמוכה, עם עוד יותר התקדמות לכיוון הסל"ד הגבוה/המצערת הנמוכה של המפה. האם זה נכון עבור R1 2018? כשמסתכלים על המפות הבלתי מוגבלות של אופניים דומים אחרים כמו ה-MT10, נראה שהדפוס של התקדמות בסל"ד/מצערת גבוה יותר ועיכוב בסל"ד גבוה יותר/מצערת נמוכה יותר הוא עקבי למדי, אבל עבור 2018 נראה כאילו הוא מתקדם כל הזמן. אני מבין שכל אופניים ושנה יכולים להיות קצת שונים, אבל זה נראה כמו חריגה למפת 2018 (כמעט כאילו העלייה בתזמון בצד שמאל למטה של המפה אמורה להיות ירידה. בהחלט ייתכן שאני חסר משהו, אבל לפני שאני עובר למפה הבלתי מוגבלת (יש לי אגזוז אחורי 3/4 עכשיו והרצתי את מפת המניות עם התאמות ממפת pcv, אבל מוצא את זה קצת קופצני עם מיפוי המניות עדיין) רציתי כדי להיות בטוח שזו הדרך שבה נועדה המפה להיות.

הערות

• cjsavage@gmail.comcjsavage@gmail.com הודעות: 7Verified User

מתוך סקרנות, מישהו בדק את זה בכלל?

• mike@ftecu.commike@ftecu.com הודעות: 178Staff User

לאותה שנה נראה שהם מעבירים את אספקת הכוח בלהקת RPM.

היכנס או הירשם כדי להגיב.