Forum wsparcia

Rozpocznij Flash

lucaleuzzi@hotmail.itlucaleuzzi@hotmail.it Posty: 21Verified User

Cześć, ktoś z personelu mógł mnie odblokować? Podczas pierwszego czytania po zakupie licencji moje połączenie z Internetem zostało przerwane i teraz prosi mnie o ponowne zakupienie nowej licencji na podłączony ecu...

Komentarze

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, prosimy o powstrzymanie się od tworzenia wielu postów na ten sam temat. Twoja licencja jest w dobrym stanie i powinieneś być teraz w stanie flashować. Pozdrowienia

  • lucaleuzzi@hotmail.itlucaleuzzi@hotmail.it Posty: 21Verified User

    Nie, status to już „flash init”. Nie mogę kontynuować...

  • lucaleuzzi@hotmail.itlucaleuzzi@hotmail.it Posty: 21Verified User

    Octavio, moja pompa jeszcze się napełniła, skacząc czerwony+żółty i czerwony+pomarańczowy, ale proces pisania został pomyślnie zamknięty...

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, to interesujące. Cieszę się, że nadal to dla ciebie przeszło. W przyszłości jeszcze przetestować wiązkę do zalewania pompy paliwowej, ponieważ może to prowadzić do problemów z pisaniem. Pozdrowienia

  • lucaleuzzi@hotmail.itlucaleuzzi@hotmail.it Posty: 21Verified User

    Licencja jest już zablokowana. Czy mógłbyś mi pomóc?

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, licencja nie jest zablokowana. Nie twórz wielu postów na ten sam temat. Pozdrowienia

  • lucaleuzzi@hotmail.itlucaleuzzi@hotmail.it Posty: 21Verified User

    Octavio, stworzyłem tylko jeden post z tym obiektem... Drugi został utworzony we właściwej sekcji, ponieważ jest to spowodowane błędem w "Yamaha MT07". Pozdrawiam LucaF.

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Właśnie zauważyłem, że jest w złej sekcji, mój błąd. 😐️

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.