Forum wsparcia

Brak odpowiedzi z ecu

Mam 2021 mt07 i kiedy próbuję go sflashować po przejściu na ekranie kroków włączania klucza i podłączania wiązki itp., Otrzymuję błąd braku odpowiedzi. Po przeczytaniu kolejnej dyskusji sprawdzam napięcie na przewodach. Mam 5V od żółtego do ziemi, 5V od pomarańczowego do ziemi, ale 0V od czerwonego do ziemi. Następnie sprawdzam ciągłość od wtyczki ecu do drugiego końca wiązki i mam dobrą ciągłość. Czerwony przewód jest we właściwym bolcu, jak wielokrotnie sprawdzałem. Nie wiem, co robić stąd.

Komentarze

  • michaelhugogreene@gmail.commichaelhugogreene@gmail.com Posty: 2Verified User

    Trochę szczęścia?

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, Zwykle, gdy otrzymujesz problem z brakiem odpowiedzi, jest to spowodowane problemem z połączeniem sprzętowym lub niewłaściwą procedurą. Czy wykonałeś test 6-stykowej wiązki bocznej roweru i przeskoczyłeś zaciski? Czy możesz również opisać kroki, które podejmujesz, gdy próbujesz napisać ECU? Pozdrawiam, Octavio

  • j.nelson.wright@gmail.comj.nelson.wright@gmail.com Posty: 1Verified User

    Cześć, obecnie natrafiam na to, co brzmi dokładnie na ten sam problem. Ten sam komunikat o błędzie, te same problemy z napięciem na przewodach (R:0v, O:5v, Y:5v) po wykonaniu testu 4-pinowej wiązki bocznej roweru. Po ponownym sprawdzeniu wielu nie mogę znaleźć żadnych problemów z rozmieszczeniem przewodów lub luźnymi połączeniami. Jakieś aktualizacje lub sugestie dotyczące tego problemu?

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, j.nelson, wierzę, że obecnie otrzymujesz pomoc. Również dla MT07 jest to 6-pinowy test uprzęży. Etykieta 6-Pin odnosi się do wnęk w złączu uprzęży. Nie wszystkie będą koniecznie zaludnione. Pozdrowienia

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.