פורום תמיכה

אין תגובה מ-ecu

donnymeronek12@gmail.comdonnymeronek12@gmail.com הודעות: 1Verified User

יש לי 2021 mt07 וכשאני מנסה להבהב אותו לאחר שעברתי את השלבים שעל המסך של מקש הפעלה וחיבור לרתמה וכו', אני מקבל שגיאה ללא תגובה. לאחר קריאת דיון אחר אני בודק מתח על החוטים. יש לי 5V מצהוב לאדמה, 5V מכתום לאדמה אבל 0V מאדום לאדמה. לאחר מכן אני בודק המשכיות מתקע ה-ecu לקצה השני של הרתמה ואכן יש לי המשכיות טובה. החוט האדום נמצא בפין הנכון כפי שבדקתי מספר פעמים. אני לא יודע מה לעשות מכאן.

הערות

• michaelhugogreene@gmail.commichaelhugogreene@gmail.com הודעות: 2Verified User

כל מזל?

• octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com הודעות: 191Staff User

היי, בדרך כלל כאשר אתה מקבל את בעיית אין תגובה זה נובע מבעיית חיבור חומרה או הליך לא תקין. האם ביצעת את מבחן רתמת צד האופניים עם 6 פינים וקפצת את הטרמינלים? האם תוכל גם לתאר את הצעדים שאתה נוקט כשאתה מנסה לכתוב את ה-ECU? בברכה, אוקטביו

• j.nelson.wright@gmail.comj.nelson.wright@gmail.com הודעות: 1Verified User

היי, כרגע אני נתקל במה שנשמע לאותה בעיה בדיוק. אותה הודעת שגיאה, אותן בעיות מתח עם החוטים (R:0v, O:5v, Y:5v) לאחר ביצוע בדיקת רתמת האופניים עם 4 פינים. לאחר בדיקה חוזרת של מספר, אני לא יכול למצוא בעיות עם מיקום חוט או חיבורים רופפים. יש עדכונים או הצעות בנושא זה?

• octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com הודעות: 191Staff User

היי, j.nelson אני מאמין שאתה מקבל סיוע כרגע. גם עבור ה-MT07 זהו מבחן הרתמה עם 6 פינים. תווית 6-Pin מתייחסת לחללים במחבר עבור הרתמה. לא כולם יהיו בהכרח מאוכלסים. בברכה

היכנס או הירשם כדי להגיב.