Forum wsparcia

Pit Limiter

Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com Posty: 33Verified User

Nie ma dokumentu opisującego, jak zmienić tę funkcję. Jest napisane "Zasilanie 5v do czujnika położenia zaworu wydechowego". Jeśli muszę podłączyć przełącznik ogranicznika kanału, czy możesz wskazać, do których przewodów muszę podłączyć? Czy muszę sprawdzić woltomierzem pod kątem masy i 5v? Dzięki

Komentarze

  • Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com Posty: 33Verified User

    Jakaś pomoc jak aktywować i podłączyć przycisk? Dzięki

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, sprawdź zasilanie 5V i masę na EXUP, a następnie podłącz przełącznik do tych pinów, aby po zamknięciu obwodu ogranicznik kanału był włączony. Dzięki, Jason A.

  • Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com Posty: 33Verified User

    Zgodnie z instrukcją obsługi i testem. Czerwony przewód to 5 V, a czarny / brązowy jest uziemiony. Kiedy zamykam obwód pompa paliwa zatrzymuje się. Po otwarciu obwodu pompa paliwa działa. To jest jak wyłącznik awaryjny, a nie ogranicznik alei serwisowej ?! Jest więcej 3 przewodów. Żółty z B / Br nic nie robi. R / B i B / R mają 12 V. Podłączyłem jeden z nich i ECU blokowany immobilizerem.

  • Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com Posty: 33Verified User
  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User
    edytowano February 2021

    Cześć, którego pliku ECU użyłeś, próbując tego? Wiem, że mamy inny numer części niż numer części ECU, aby dźwignia zmiany biegów działała. Dzięki, Jason A.

  • Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com Posty: 33Verified User

    Wydaje mi się, że używałem 32920-17K90. Dzięki

  • Arab.riders@yahoo.comArab.riders@yahoo.com Posty: 33Verified User

    co do okablowania, może działać jakikolwiek przewód 5V? Wysyłam moją wiązkę do modyfikacji, czy mam im powiedzieć, żeby wyciągnęli przewód 5V z zaworu EXUP czy skądkolwiek z wiązki? Dzięki

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, właśnie zleciłem klientowi sprawdzenie, czy ogranicznik kanału działa w pliku 17K00 z przełącznikiem podłączonym do żółtych i czerwonych przewodów. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.