Forum wsparcia

GSXR 1000 R 2020 UE

teDorteDor Posty: 10Verified User

Witam, nie znajduję żadnych zdjęć do mojego modelu GSXR 1000R UE 2020. Co mogę teraz zrobić? Z poważaniem, André

Komentarze

  • SMFreakSMFreak Posty: 18Verified User

    Jaki jest twój numer ECU, z naklejki ECU?

  • teDorteDor Posty: 10Verified User

    Sprawdzę to w weekend.

  • teDorteDor Posty: 10Verified User

    Hej, przepraszam 4 opóźnienie 32920-17K93 To jest numer w ecu. Ok, widzę, że jest tak samo jak w UE 17-19 😅 Pozdrawiam, André

  • wu4817@gmail.comwu4817@gmail.com Posty: 9Verified User

    Hej, miło cię poznać. Zamierzam sflashować mój rower do standardowej mocy w UE. Chciałbym wiedzieć, jaki jest twój model roweru? Ponieważ nie wiem, jaki plik z numerem ECU powinienem wybrać. Mój numer ECU to 32920-17KA3. Jaki jest model Twojego roweru, model standardowy czy wysoki poziom z zawieszeniami BFF / BFRC? Dzięki za odpowiedź.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Nie mamy tego numeru części ECU, więc będziesz musiał wykonać wstępny odczyt ECU i przesłać nam plik przed flashowaniem ECU. Dzięki, Jason A.

  • wu4817@gmail.comwu4817@gmail.com Posty: 9Verified User

    Cześć, Jason Dzięki za odpowiedź, właśnie otrzymałem zestaw i z powodzeniem przesłałem plik zapasowy 17k93 do mojego 17KA3. Odczytałem przed flashowaniem, plik zapasowy 17KA3 prześlę później. Czy mogę wysłać na adres: jason@ftecu.com Dziękuję ~

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, tak, proszę wysłać na ten e-mail. Dzięki, Jason A.

  • wu4817@gmail.comwu4817@gmail.com Posty: 9Verified User

    Cześć Jason Wysłałem mapę magazynową na twój e-mail, jak poniżej numer części ECU. 32920-17KA2: 2017 Wersja GSX-R1000 R (Tajwan Maeket) 32920-17KA3: 2019 Wersja GSX-R1000 R (Tajwan Maeket) Sprawdź. Wysłałem przez Gmaila, mam nadzieję, że Twoja skrzynka pocztowa nie przefiltruje do folderu śmieci.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, otrzymałem to teraz. Przyjrzę się temu później tego dnia tutaj. Dzięki, Jason A.

  • wu4817@gmail.comwu4817@gmail.com Posty: 9Verified User

    Cześć Jason, myślę, że byłeś zajęty, tylko przypomnij, że czekam na przesłanie plików map giełdowych (TW) ~ Dziękuję ~ Pozdrawiam,

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, tak, dzięki za przypomnienie. Teraz przesłałem numer części pliku, który przesłałeś mi e-mailem. Dzięki, Jason A.

  • wu4817@gmail.comwu4817@gmail.com Posty: 9Verified User

    Cześć Jason: Dziękuję za przesłanie 17kA2 na listę. Proszę o pomoc w przesłaniu również 17kA3. Wysłałem cię wcześniej. Dziękuję za twoją pomoc.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, wszystko zostało dodane teraz okrzyki! Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.