פורום תמיכה

אני מקווה שמישהו יכול לשפוך אור

skate_board26@yahoo.comskate_board26@yahoo.com הודעות: 1Verified User

בדיוק קיבלתי את "ערכת" מכוון הספסל שלי מ- FTECU זו הפעם הראשונה שלי אי פעם שניסיתי לכוון אופניים או אי פעם לעשות את זה עד כדי כך חחח יש לי עורב R1 R1 2018, התקנתי פליטה של קטל רחוב M4 M4 אחר אחר כך שה האופניים הם 100% מלאי שמתי לב שהוא פועל רזה מאז החתול למחוק ולהתקין פליטה וזה מה שהוביל אותי לכאן ive שמעתי הרבה דברים טובים על FTECU והחלטתי לתת לו זריקה עקבתי אחר ההנחיות והורדתי את התוכנה והייתי מסתכל על הקבצים הציבוריים אבל רק רואה את הקבצים "מלאי", "בלתי מוגבלים" החלים על האופניים והשנה הספציפיים שלי, הבחין שקברים מציעים מפות עבור ה- R1 אך רק עד 2017 אני לא בטוח אם זה יעבוד לשנת 2018 ולא רוצה לסכן כל נזק ולכן החליט לא להשתמש בהם מישהו יכול לשפוך אור או להצביע על כיוון הנכון כמו קצת מידע על מה הקבצים "הבלתי מוגבלים" הם אחרים שהם מפות מצערת ללא הגבלה והייתי מניח פליטות מה אני יכול לעשות לגבי הבעיה הרזה שלי אינני מנגינה אני לא מרגיש נוח לכוונן או לבצע התאמות לבד תודה על הזמן שלך

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, אתה רוצה לוודא שאתה משתמש רק במספרי חלקי קבצים התואמים למספר החלק של ה- ECU שלך. עם זאת, עשית את הדבר הנכון שלא השתמשת בקובץ Graves 2017. אני מציע להשתמש בקובץ ללא הגבלה עבור היישום שלך. המפה הזו היא בדיוק מה שאתה חושב שהיא. אנו לוקחים את מפת בסיס המניות ומסירים את כל המגבלות המבוססות על מהירות / הילוך / פליטה ואז מייעלים אותה לביצועים בדרך כלל עם מערכת פליטה מלאה. מערכת 3/4 שיש לך באמת לא תהיה שונה בהרבה ממערכת מלאה, כך שהמפה צריכה לעבוד בסדר גמור עבורך. תודה, ג'ייסון א.

• haowiekaboom@yahoo.comhaowiekaboom@yahoo.com הודעות: 5Verified User

היכנס או הירשם כדי להגיב.