Forum wsparcia

Ta licencja nie jest już w stanie nadającym się do użytku. Skontaktuj się z pomocą techniczną

Cześć Dla niektórych informacji jest to mój pierwszy flash ecu i jest to 2015 fz 07 2rc-8591a-00. Udało mi się przejrzeć i uzyskać licencję na moje ecu, stworzyć moją melodię i napisać ją. Gdy program zakończył zapisywanie, zmienił stan na Status: Program weryfikujący. Pozwoliłem mu zweryfikować przez ponad półtorej godziny i wydawało się, że nic nie robi. Przejrzałem forum i nie widziałem żadnych podobnych problemów na forum, a dzisiaj jest sobota, więc pomoc nie była otwarta, więc zdecydowałem się zamknąć okno i spróbować ponownie pisać. Podczas próby napisania ecu pojawia się komunikat „Nie znaleziono zarejestrowanego ecu. Czy chcesz kupić licencję na to ecu?”. Jeśli spróbuję odczytać ecu, pojawia się komunikat „Ta licencja nie jest już w stanie nadającym się do użytku, skontaktuj się z pomocą techniczną”. a następnie „Stan: niepowodzenie: ECU należy do innego użytkownika”. Czy ktoś ma jakieś rady, zanim zadzwonię do działu obsługi klienta w poniedziałek po ich otwarciu?

Komentarze

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.